Военкомат Центр зайнятості АМУ
Затверджено фінансування міських програм
2015-02-13

13 лютого відбулася 51 сесія міської ради. Перед відкриттям пленарного засідання міський голова Сергій Соломаха повідомив про те, що 13 лютого в місті оголошено Днем жалоби за трагічно загиблим земляком у зоні АТО Дмитром Коряком. Пам'ять про земляка вшанували хвилиною мовчання. Потім міський голова вручив посвідчення" Мати героїня" Ользі Денисенко, матері п’ятьох дітей.

На засіданні 51-ї сесії було обговорено та прийнято рішення з питань, які депутати попередньо опрацювали на профільних та спільній комісіях. Більшістю голосів було затверджено кошториси по кожній галузі міста. Одноголосно було підтримано Комплексну програму соціальної підтримки учасників АТО на 2015 рік, Програму паспортизації об’єктів культурної спадщини міста Миргорода на 2015-2020 роки. Під час обговорення затвердження переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища міста у 2015 році пролунали думки щодо необхідності розроблення окремої програми по зменшенню кількості бездомних собак.

Із поправками було схвалено комплексну схему розміщення стаціонарних тимчасових споруд (існуючих і перспективних) для провадження підприємницької діяльності на території Миргорода. Без змін було підтримано перелік об’єктів на 2015 рік по ремонту дорожньо-мостового господарства та ремонту внутрішньобудинкових проїздів Миргорода, прийняття з державної власності в комунальну власність територіальної громади міста соціальних об’єктів Державного Миргородського гренажного заводу, міську програму в сфері регулювання земельних відносин в місті на 2015 рік. Інші земельні питання голосували блоками. У заявах та виступах депутати порушували питання щодо волонтерської діяльності, роботи депутатських комісій, екологічної безпеки, засобів масової інформації, передачі трансфертів на медичне забезпечення міських мешканців та інші. У "різному" було розглянуто депутатські запити. У роботі пленарного засідання, яке проходило у відкритому режимі, взяли участь керівники бюджетних організацій, начальники відділів, управлінь міської ради, представники рад мікрорайонів міста, громадських організацій, засоби масової інформації.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо на урочистості до Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці

Тематичний захід відбудеться 14 жовтня у Сквері Козацької Слави. Початок о 10.00.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 15.10.2019 по 18.10.2019р відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
     
Результати конкурсу!

Виконавчий комітет Миргородської міської ради повідомляє, що по результатах конкурсного відбору виконавців робіт з розроблення Детального плану території кварталу, обмеженого вулицями: Гоголя, Озерною, Лікарняною, Садовою в м. Миргороді, який відбувся 1 жовтня 2019 року, визначено переможцем ТОВ "ЗЕМЕСЛОД" (м. Полтава, вул. Довженка, 2а, код ЄДРПОУ 40985939) – цінова пропозиція – 192395,91 грн, термін виконання робіт жовтень-грудень 2019року.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net