Военкомат
Засідання робочої групи зі стратегічного планування
2017-02-03

Відбулося чергове засідання робочої групи зі стратегічного планування розвитку Миргорода. За словами міського голови Сергія Соломахи, міська рада за сприяння проекту міжнародної технічної допомоги партнерство для розвитку міст (Проект ПРОМІС), розробляє План реалізації Стратегії розвитку субрегіону "Миргород". Найважливішим етапом її розробки є обговорення та відбір пропозицій мешканців  для подальшого розвитку ідей та проектів. Вони стануть основою для формування Плану реалізації Стратегії.

На черговій зустрічі консультанти проекту презентували основні напрямки, цілі та завдання до стратегії розвитку субрегіону "Миргород". Після чого відбулося жваве обговорення, уточнення проектних ідей. та робота в групах. Учасники засідання пропонували власне бачення ключових напрямків розвитку території. По завершенню практичної частини роботи було затверджено остаточний варіант переліку завдань і оперативних цілей Стратегії розвитку, обговорено проект Угоди про співробітництво громад, що увійшли в субрегіон "Миргород".

Координатор проекту ПРОМІС в Полтавській області Ірина Дудка та консультант Ігор Гірчак  повідомили про початок збору ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку субрегіону "Миргород". За результатами відбору пріоритетних напрямків буде сформовано Каталог проектів місцевого розвитку на період 2017-1019 роки і визначено джерела їх фінансування. Кращі ініціативи отримають фінансову підтримку  від Проекту.

Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримка процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Проект ПРОМІС впроваджується з квітня 2015 року до грудня 2020 року Федерацією канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Уряду Канади.

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Шановні миргородці!

 Запрошуємо на Реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні, що відбудеться 20-го лютого у сквері Козацької Слави. Початок об 11.00

     
     
Постійно діючі прямі телефонні лінії в органах виконавчої влади

  Графік роботи постійно діючих прямих телефонних ліній в органах   виконавчої влади на  березень 2018 року

     
     

Графік проведення «гарячих» телефонних ліній за участю посадових осіб апарату міської ради,
  її виконавчих органів та комунальних підприємств міста на 2018 рік

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net