Военкомат Центр зайнятості АМУ
Засідання робочої групи з реалізації проекту "Впровадження сучасних технологій муніципального менеджменту в місті"
2019-01-10

Відбулося засідання робочої групи з реалізації проекту "Впровадження сучасних технологій муніципального менеджменту у Миргороді". Члени робочої групи під головуванням заступника міського голови Бориса Баришпольця визначали місця та об'єкти, де буде втілено заплановані заходи ініціативи, яка перемогла у обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області та отримала кошти на реалізацію інновацій: встановлення камер відеоспостереження, розробка віртуальної екскурсії містом через систему Google maps та впровадження "Електронних щоденників".

Проектом заплановано встановити 20 камер відеоспостереження на вулицях міста, а саме: забезпечити відеонагляд за в'їздами до міста та за місцями скупчення підлітків. Усі камери мають бути підключені до діючої системи "Безпечне місто". Попередньо вирішили, що відеокамери буде встановлено у всіх навчальних закладах і садочках та у місцях масового скупчення людей.

Щодо розробки віртуальної екскурсії містом, то маршрут та об'єкти для панорамних фото комісія буде ще визначати. Оскільки цей напрямок є частиною розробки та впровадження системи «Smart субрегіон», то вирішили звернутись до представників туристичної сфери та підприємців із пропозицією реклами їх закладів на панорамних фото на віртуальній екскурсії за умов співфінансування розробки фото поблизу їх закладу. У разі відмови від участі у проекті назва закладу, вивіска та інші впізнавані елементи будуть видалені з фото та не будуть розміщені на віртуальній екскурсії, інтегрованій на Google мапу. Оскільки одразу визначити 300 точок неможна, потрібно першочергово скласти загальний алгоритм, обрати ключові зони та затвердити дату, коли мають бути визначені усі точки.

Третя складова проекту - впровадження "Електронних щоденників". Проектом заплановано впровадження електронних щоденників в усіх школах міста, що відповідає оперативній цілі Стратегії сталого розвитку Миргородського субрегіону. Проектом заплановано закупити ноутбуки для шкіл, які працюватимуть з електронними щоденниками, та проведення Інтернет мережі у відповідних закладах.

У ході засідання  також обговорили виконавців робіт Проекту, який має бути реалізований 2019 року за кошти обласного та міського бюджетів.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Перекриття вулиць!

13-15 вересня на час проведення святкових заходів до Дня міста буде перекрито центр Миргорода:

     
     
Оголошується конкурс по визначенню виконавця робіт з виготовлення детального плану території

Відповідно до рішення Виконавчого комітету Миргородської міської ради від 09 серпня 2017р. № 476 «Про затвердження складу комісії по визначенню виконавців з розроблення містобудівної, проектної та іншої документації м. Миргорода" оголошується конкурс по визначенню виконавця робіт з виготовлення містобудівної документації – Детального плану території кварталу, обмеженого вулицями: Гоголя, Озерною, Лікарняною, Садовою в м. Миргороді.

     
     
ПрАТ "Миргородкурорт" інформує:

 Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net