Военкомат Центр зайнятості АМУ
Вивчено потреби членів родин загиблих в АТО
2015-02-20

Безглузда й жорстока війна на Донбасі осиротила уже тисячі українських сімей. Захищаючи вітчизну від непроханих зайд і озлоблених доморощених бандитів загинули, на жаль, і наші земляки: Микола Куценко, Максим Ошека, Сергій Никоненко та Дмитро Коряк.

Обласна і міська влада намагаються не залишати поза увагою сім’ї Героїв і надавати їм допомогу. І це питання на постійному контролі  голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка та міського голови Сергія Соломахи. Ось і минулої п’ятниці аби морально підтримати рідних Героїв-миргородців і дізнатися про їхні потреби в матеріальній допомозі (покращення житлових умов, працевлаштування, надання земельних ділянок, тощо) із рідними загиблих в АТО миргородців зустрілися заступник міського голови Антоніна Нікітченко і начальник служби у справах дітей Полтавської ОДА Інна Конончук.

Усі побажання, висловлені під час цих зустрічей, запротокольовані і будуть прийняті до виконання.

Віра ЯВТУШЕНКО

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Скликається сесія!

15 листопада 2019 року о 09.00 у залі засідань міської ради скликається п’ятдесята сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

20 листопада 2019 року о 9.00  в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету. На розгляд засідання винесено наступні питання:

     
     
Засідання комунальної комісії

13.11.2019 року о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net