Военкомат Центр зайнятості АМУ
Відповідальне батьківство - щасливе дитинство
2019-07-10

Із нагоди свята "День родини" міський голова Сергій Соломаха зустрівся з миргородськими родинами, які є зразком сумлінного виховання підростаючого покоління та збереження родинних традицій. Керівник міста подякував батькам і дітям та вручив родинам Подяки та цінні подарунки, надані Полтавською обласною державною адміністрацією у рамках обласної акції «Відповідальне батьківство - щасливе дитинство».

Родина Віталія Ковальчука та Лариси Дзядович характеризується  натхненням, завзятістю, любов’ю до творчості. Талановиті батьки передають свої вміння дітям, піклуючись про їх творчий та духовний розвиток. Ковальчук Назарій та Анна неодноразово ставали переможцями та лауреатами Всеукраїнських і Міжнародних мистецьких конкурсів, фестивалів, демонструючи професійну гру на народних, духових та ударних інструментах.

Багатодітна родина Дьяченко Марії були змушені покинути рідну домівку в м. Донецьк у зв'язку з військовими діями та обрали своїм новим місцем проживання м. Миргород, де швидко стали його повноцінними жителями. Мати та її сини приймають беруть  участь в житті громади, долучаються до організації соціальних, культурних, благодійних заходів на рівні міста. Сини є призерами міських та обласних олімпіад з хімії, біології, інформаційних технологій. Дьяченко Іван та Данило відвідують дитячу студію відеомистецтв "Темп", є учасниками та організаторами молодіжних заходів з неформальної освіти: "Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй", "Школа успіху – 2018" від Фонду Кличко.

Міський голова Сергій Соломаха поспілкувався з родинами та подякував батькам і дітям за активну позицію та збереження сімейних цінностей, гідний приклад для інших. До привітань приєдналися заступник міського голови Олександр Гуржій та начальник відділу молоді і спорту Вікторія Козлова. Вони побажали родинам миру та злагоди, взаємодопомоги, взаєморозуміння та взаємної підтримки. 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
ТОВ "АГРАРНА ЕЛЕВАТОРНА КОМПАНІЯ" інформує:

Повідомлення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

     
     
Змінено дату засідання виконавчого комітету

Заплановане на 24 липня 2019 року засідання виконавчого комітету перенесено на 23 липня.

Початок о 9:00.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 29.07.2019 по 2.08.2019р у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт електрообладнання, які направлені на поліпшення та якість електропостачання, відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net