Военкомат Центр зайнятості АМУ
У Миргороді триває робота по створенню віртуальної екскурсії містом
2019-02-26

Миргородська міська рада продовжує втілювати заходи з промоції та брендингу міста, передбачені Стратегією  розвитку Миргородського субрегіону та Маркетинговою стратегією Миргорода. Нині триває робота по створенню віртуальної 3D прогулянки містом. Цей напрямок – є однією із складових обласного проекту-переможця за напрямком впровадження сучасних технологій муніципального менеджменту в Миргороді.

25 лютого на засіданні робочої групи відбулася зустріч представників виконавчого комітету та зацікавлених представників бізнесу з сертифікованим фотографом компанії Google. Спеціаліст розповів про особливості панорамних фото, продемонстрував обладнання та презентував роботи. Відбулося активне обговорення проектної пропозиції, спрямованої на підвищення інвестиційної та туристичної привабливості нашого міста за допомогою сучасних інтернет-інструментів. 360-градусні панорами Миргорода створять справжній ефект присутності, дозволяючи детально ознайомитися з визначними та історичними місцями і локаціями міста-курорту через Карту Google.

Присутні на заході представники бізнесу підтримали ідею створення віртуальної екскурсії  Миргородом та погодилися на співпрацю з проектом.

ОГОЛОШЕННЯ
     
ТОВ "АГРАРНА ЕЛЕВАТОРНА КОМПАНІЯ" інформує:

Повідомлення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

     
     
Змінено дату засідання виконавчого комітету

Заплановане на 24 липня 2019 року засідання виконавчого комітету перенесено на 23 липня.

Початок о 9:00.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 29.07.2019 по 2.08.2019р у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт електрообладнання, які направлені на поліпшення та якість електропостачання, відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net