Миргород фестивальний Военкомат
У Миргороді розпочався Міжнародний турнір з шахів
2013-07-08

08 липня у Миргородській ЗОШ № 9 офіційно відкрився ХІІ міжнародний фестиваль "Миргород-2013". У перший день фестивалю зареєструвалися 187 учасників. Пограти за шаховою дошкою та приємно провести час у нашому місті приїхали шахісти з 18 регіонів України та із закордону. Очікують на приїзд учасників з Росії та міст-побратимів Миргорода. 

Шанувальників древньої і мудрої гри від імені Миргородського міського голови Сергія Соломахи привітала керуюча справами виконавчого комітету Наталія Гирка. Вона побажала шахістам цікавого турніру і змістовного відпочинку у місті-курорті та вручила подяку міської ради тренеру-викладачу ДЮСШ, тренеру вищої категорії, майстру спорту з шахів Валерію Яворовському.

У програмі фестивалю: традиційний турнір «А» (“Myrhorod-open – 2013”), турнір «Б» – відкритий турнір з обрахунком національного рейтингу України та дитячий турнір «В» (юнаки і дівчата 1999 р. н. і молодші). Під час шахового фестивалю усі охочі спортсмени мають змогу спробувати себе у турнірах із швидких та блискавичних шахів.

Привітати учасників фестивалю прийшли також член виконавчого комітету федерації шахів України Олег Товчига; президент шахової федерації м. Миргорода, тренер-викладач Миргородської дитячо-юнацької спортивної школи Валерій Яворовський; директор Миргородської дитячо-юнацької спортивної школи Анатолій Супруненко; директор ЗОШ № 9 Юрій Лушин, спеціаліст відділу у справах спорту, сім’ї та молоді Ала Сташук.

 Прес-служба міської ради

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Скликається сесія!

29 червня 2017 року о 09.00 годині у залі засідань міської ради скликається двадцять сьома сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Запрошуємо усіх шанувальників оркестрової музики на цікавий концерт!

3 липня о 19.00 у районному будинку культури відбудеться концерт оркестру народних інструментів викладачів Миргородської дитячої музичної школи ім.А.П.Коломійця

     
     
Запрошуємо на святкування Івана Купала

6-го липня відбудеться святкування Івана Купала

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net