Миргород фестивальний Военкомат
У Миргороді розпочався Міжнародний турнір з шахів
2013-07-08

08 липня у Миргородській ЗОШ № 9 офіційно відкрився ХІІ міжнародний фестиваль "Миргород-2013". У перший день фестивалю зареєструвалися 187 учасників. Пограти за шаховою дошкою та приємно провести час у нашому місті приїхали шахісти з 18 регіонів України та із закордону. Очікують на приїзд учасників з Росії та міст-побратимів Миргорода. 

Шанувальників древньої і мудрої гри від імені Миргородського міського голови Сергія Соломахи привітала керуюча справами виконавчого комітету Наталія Гирка. Вона побажала шахістам цікавого турніру і змістовного відпочинку у місті-курорті та вручила подяку міської ради тренеру-викладачу ДЮСШ, тренеру вищої категорії, майстру спорту з шахів Валерію Яворовському.

У програмі фестивалю: традиційний турнір «А» (“Myrhorod-open – 2013”), турнір «Б» – відкритий турнір з обрахунком національного рейтингу України та дитячий турнір «В» (юнаки і дівчата 1999 р. н. і молодші). Під час шахового фестивалю усі охочі спортсмени мають змогу спробувати себе у турнірах із швидких та блискавичних шахів.

Привітати учасників фестивалю прийшли також член виконавчого комітету федерації шахів України Олег Товчига; президент шахової федерації м. Миргорода, тренер-викладач Миргородської дитячо-юнацької спортивної школи Валерій Яворовський; директор Миргородської дитячо-юнацької спортивної школи Анатолій Супруненко; директор ЗОШ № 9 Юрій Лушин, спеціаліст відділу у справах спорту, сім’ї та молоді Ала Сташук.

 Прес-служба міської ради

 

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Подай пропозицію до Стратегії!

Запрошуємо усіх мешканців Миргорода та Миргородського району залучитися до розробки Стратегії сталого розвитку Миргородського субрегіону на 2017-2026 роки.

     
     

2 квітня 2017 року об 11.00 в м.Миргород біля ТЦ «Мир» до Міжнародного дня інформування про аутизм відбудеться благодійна акція «Вимкни байдужість. Увімкни блакитне».

     
     
Про перенесення робочого дня

З метою створення сприятливих умов для організованого  проведення поминального дня,  робочий день з понеділка 24 квітня перенесено на суботу 8 квітня 2017 року.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net