Военкомат
Триває прийом заявок на участь у загальноміському відкритому рейтингу популярності "Людина року-2017"
2017-12-08

З метою популяризації здобутків мешканців міста Миргорода у різних сферах суспільного життя, стимулювання творчої активності та заохочення представників різних професій, що отримали широке громадське визнання, виконавчий комітет Миргородської міської ради пропонує підприємствам, організаціям, установам та зацікавленим членам територіальної громади міста подавати пропозиції щодо претендентів на участь у загальноміському відкритому рейтингу популярності "Людина року - 2017" за наступними номінаціями:

 1. ПІДПРИЄМСТВО РОКУ

(визначається підприємство, організація чи установа міста, незалежно від форми власності й підпорядкування, яке досягло помітних успіхів у своїй роботі, збільшило обсяги та темпи росту виробництва, на якому не було допущено скорочення чисельності працюючих, та яке не має заборгованості з виплати заробітної плати).

 1. ПОДІЯ  РОКУ

(визначається серед резонансних подій, що за своєю значущістю примножують славу Миргорода, слугують піднесенню іміджу міста; за втілення у життя цікавих ідей, проектів, відкриття нових імен, відкриття закладів, започаткування фестивалів, конкурсів).

 1. ПРОФЕСІОНАЛ РОКУ

(визначається серед працівників підприємств, установ та організацій міста різних форм власності, чиї трудові досягнення та професійні здібності гідні наслідування).

 1. ЛІДЕР МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

(визначається серед  підприємців міста, які зуміли найкраще організувати свою справу, сприяли відкриттю нових робочих місць, виявили організаторські та підприємницькі здібності).

 1. ПРАЦІВНИК СФЕРИ ОБСЛУГОВУВАННЯ

(визначається серед працівників торгівлі, ресторанного бізнесу, сфери побуту).

 1. ПРАЦІВНИК МЕДИЧНОЇ СФЕРИ

(визначається серед медичних працівників лікувальних закладів та працівників                                                                              аптечної мережі міста).

 1. ПРАЦІВНИК КУРОРТНО-ОЗДОРОВЧОЇ СФЕРИ

(визначається серед працівників курортних закладів міста).

 1. ОСВІТЯНИН РОКУ

(визначається серед працівників освітніх закладів міста).

 1. УЧЕНЬ РОКУ

(визначається серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста, які протягом року досягли особливих успіхів у навчанні).

 1. ТАЛАНТ РОКУ

(визначається серед миргородців, чий талант особливо розкрився впродовж поточного року).

 1.  ТРЕНЕР РОКУ (визначається серед тренерів, професіоналів та аматорів спортивної сфери життя міста).
 1. СПОРТСМЕН РОКУ (визначається серед спортсменів, професіоналів та аматорів спортивної сфери життя міста).
 1. ТВОРЧА ОСОБИСТІСТЬ РОКУ

(визначається серед поетів, художників, музикантів, творчих особистостей міста, працівників закладів культури різних форм підпорядкування, чий талант особливо проявився у цьому році).

 1. ДОСЯГНЕННЯ РОКУ

(визначається краще досягнення у будь-якій галузі чи сфері життя, яке сягнуло за межі міста, піднесло славу рідного міста і миргородців).

 1. АКТИВНА ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

(визначається серед миргородців, які за покликом серця працюють на благо територіальної громади нашого міста, беруть активну участь у розбудові, благоустрої, культурному житті міста, долучаються до суспільного життя громади).

 1. ВІДКРИТТЯ РОКУ

(визначається серед резонансних подій, що за своєю значущістю примножують славу Миргорода, слугують піднесенню іміджу міста; за втілення у життя цікавих ідей, проектів, відкриття нових імен, відкриття закладів, започаткування фестивалів, конкурсів).

 1. РОДИНА РОКУ

(визначається серед миргородських сімей, чиє родинне життя достойне прикладу для наслідування у вихованні дітей, міцності родинних зв’язків та сімейних традицій).

 1. ПРЕМІЯ ім. АНТОНА ДМИТРОВИЧА ШЕВЧЕНКА.

Пропозиції щодо кандидатів на здобуття звання "Людина року-2017"та премії Антона Дмитровича Шевченка до 14 грудня 2017 року просимо надсилати  на поштову адресу міської ради: вул. Незалежності, 17 м. Миргород, 37600,

на електронну адресу:  mmrada@ukr.net або подавати в кабінет № 10 міської ради, телефон: 5-50-98.

 

      Шановні  миргородці! Не залишайтесь осторонь цієї події. Долучившись до неї, ви матимете змогу визначити людей, гідних носити звання "Людина року". Тож, оберімо найдостойніших! Нехай імена миргородців засяють золотими літерами в історії славного міста-курорту!

 

 

 

ОРГКОМІТЕТ

ОГОЛОШЕННЯ
     
Де у Миргороді вимкнуть світло?

Планові відключення електропостачання з 16 по 19 жовтня 2018 року:

     
     
Графік роботи ЦНАП

Центр надання адміністративних послуг знаходиться за адресою: м. Миргород, вул.Гоголя 171/1.

 

     
     
Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінової пропозиції

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінової пропозиції: проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net