Военкомат Центр зайнятості АМУ
Спортивне свято до дня Європи
2015-06-16

У Миргородському художньо-промисловому коледжі ім.М.В.Гоголя був проведений спортивний захід, присвячений  Дню Європи. Директор коледжу Кікто С.М та директор  центру ФЗН "Спорт для всіх" А.А.Побідинський відкрили свято, привітавши всіх і побажавши успіхів. Лозунги "Україно, вперед!", "За європейський  спосіб життя!", "Швидше! Вище! Сильніше!", стенди з фотоматеріалами, спортивні кутки колишніх студентів, сонячний  чудовий день - спонукали учасників до перемог.

Були запрошені студенти, спортсмени - чемпіони Європи з гирьового спорту з Хомутецького технікуму.У програмі заходу були змагання  з футболу з гостями, майстер-клас із гирьового спорту,  естафета "Веселі старти", перетягування канату, волейбольні баталії між викладачами та студентами, змагання з кульової стрільби, настільного тенісу  з призерами України, студентами з Хомутця.

У змаганнях з кульової стрільби перемогу серед викладачів здобув Фурман І.В. (І місце), серед  студентів - першокурсник Омельченко В. Серед силачів (гирі, штанги) стали кращими Сахневич Е., Маркович І. - ТО-31, Горошинський В. - ХК-21.  На волейбольному майданчику  перемогла дружба. А які емоції вирували і як підтримували всі команди, що змагалися з перетягування канату. У цьому виді змагань перемогли студенти групи ХК-31, а в естафеті - студенти групи ФЕП-21.

І особливо приємними та радісними були хвилини нагородження. За активну роботу з пропаганди здорового способу життя серед студентської молоді були нагороджені грамотами центру ФЗН "Спорт для всіх" директор коледжу С.М.Кікто, викладачі Лупашко В.В., Онопрієнко М.В.,  Рожко Ю.В., Фурман І.В., директор СК ДОСААФ Мартинович  В.О., гості з Хомутецького технікуму, збірна команда закладу, переможці змагань. Особистим призом (футболками) нагороджувала переможців ветеран спорту України Дойнікова А.І. За активну участь в організації, проведенні змагань серед студентської молоді, населення міста грамотою нагороджений директор Центру ФЗН "Спорт для всіх" А.А.Побідинський.

Піснею "Бажаємо щастя вам", прекрасними побажаннями успіхів, здоров’я закінчилося свято. Довго будемо його пам’ятати!

Н.Т.Мурзак, головний суддя,

керівник ф/в  МХПК

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо на урочистості до Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці

Тематичний захід відбудеться 14 жовтня у Сквері Козацької Слави. Початок о 10.00.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 15.10.2019 по 18.10.2019р відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
     
Результати конкурсу!

Виконавчий комітет Миргородської міської ради повідомляє, що по результатах конкурсного відбору виконавців робіт з розроблення Детального плану території кварталу, обмеженого вулицями: Гоголя, Озерною, Лікарняною, Садовою в м. Миргороді, який відбувся 1 жовтня 2019 року, визначено переможцем ТОВ "ЗЕМЕСЛОД" (м. Полтава, вул. Довженка, 2а, код ЄДРПОУ 40985939) – цінова пропозиція – 192395,91 грн, термін виконання робіт жовтень-грудень 2019року.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net