Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Спартакіада трудових колективів -теніс
2018-02-27

У спортивному залі ЗОШ №1 пройшли змагання з настільного тенісу в залік міської Спартакіади трудових колективів. В змаганнях взяли участь вісім трудових колективів. Нажаль в останній момент з об’єктивних причин не змогли прийняти команди лікарня та ТОВ "Енергофінанс".

Перед початком змагань було проведено жеребкування і команди були поділені на дві підгрупи. Напружена боротьба розпочалась вже на попередньому етапі. Як в одній, так і в іншій підгрупі боротьба за перше місце розгорілася дуже напружена: так лише в п’ятій грі між Володимиром Ведмідем та Андрієм Передерієм виявився переможець - в грі між командами працівників освіти та командою держустанов. З рахунком 2 : 1 перемогли освітяни і вийшли в фінал. В іншій підгрупі аналогічна ситуація склалася в грі між командами ПрАТ "Миргородкурорт" і командою 3 ТВУЗ, в якій також з рахунком 2 : 1 перемогли минулорічні переможці, команда 3 ТВУЗ. Але найбільш напружена боротьба була при визначенні призових місць. В зустрічі за третє місце  перемогла команда Держустанов в складі Валентини Ставицької, Володимира Троцака та Андрія Передерія. В фінальній зустрічі між командами 3 ТВУЗ та командою працівників освіти переможець визначався в п’ятій партії гри між Олегом  Онищенком та Володимиром Ведмідем. Доклавши максимум зусиль, переміг Володимир Ведмідь і приніс перемогу команді освітян в складі Людмили Кунєєвої, Анатолія Зосима та Володимира Ведмідя. Також необхідно відзначити команду 3 ТВУЗ, минулорічних переможців, які в складі Олени Владімірової, Олега Онищенка та Дмитра Лисенка в цих змаганнях посіли друге місце. Всі учасники висловлюють подяку директору Валентині Василівні Фененко та викладачу фізвиховання Юрію Васильовичу Тимченко занадані чудові умови для проведення змагань. Після трьох видів впевнено лідирує команда працівників освіти, на другому місця розташувалася команда 3 територіального відділення урядового зв’язку, а третє місце ділять команди працівників державних установ та ПрАТ "Миргородкурорт". Наступний вид змагань - шашки, відбудуться 4 березня 2018 року шаховому клубі ДЮСШ.