Военкомат
Секрет гарного успіху - в щоденних тренуваннях
2015-09-16

На міському стадіоні «Старт» відбулися фінальні змагання цьогорічної спартакіади трудових колективів. На старт зібралися, без перебільшення, усі миргородські прихильники фізкультури та здорового способу життя.  На початку змагань спортсменів привітали міський голова Сергій Соломаха, начальник відділу міської ради у справах спорту, сім’ї та молоді Володимир Фісик, директор міської дитячої юнацької школи Анатолій Супруненко.

- Дорогі спортсмени, шановні ветерани спорту, - звернувся до присутніх міський голова Сергій Соломаха. – Я хочу привітати всіх вас із Днем фізичної культури і спорту. Бажаю вам спортивного здоров’я і довголіття, нових досягнень. Сподіваюсь що кожен колектив покаже гарні результати.

Кращі із кращих спортсмени за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, пропагування здорового способу життя та активну життєву позицію та з нагоди Дня фізичної культури і спорту були нагороджені Почесними грамотами Миргородської міської ради.

А уже через кілька хвилин, у фінальній частині спартакіади, розпочалися змагання з легкої атлетики, стрибків у довжину, гирьового спорту і перетягування канату. За перебігом змагань стежили поважні і безкомпромісні судді й арбітри.

- Секрет гарного успіху, певно, що в щоденних тренуваннях, – задовольнила цікавість журналістів учасниця команди переможців і тренер команди з баскетболу Миргородської ДЮШ Ірина Шавгарова. – Якщо регулярно, добросовісно і грамотно тренуватися, тоді й позитивний результат незабариться. Ми дуже задоволені, що в день фізкультурника знову стали першими.

Віра ЯВТУШЕНКО

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення!

Виконавчий комітет Миргородської міської ради повідомляє , що по результатах конкурсного відбору виконавців будівельних робіт на об’єктах комунальної власності міста , який відбувся 08 грудня 2017 року, визначені виконавці будівельних робіт по наступних об’єктах:

     
     
Скликається сесія

19 грудня  2017 року о 09.00  у залі засідань міської ради скликають 33 сесію міської ради сьомого скликання.  Відповідне розпорядження № 91 -р підписав міський голова Сергій Соломаха.

     
     
До уваги суб’єктів господарювання, що здійснюють закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти!

Відділ економічного прогнозування та туризму міської ради повідомляє, що ДП "ПРОЗОРРО" постійно покращує сервіси для Замовників

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net