Военкомат
Рішення Миргородської райради про перереєстрацію лікарні ставить під загрозу створення Госпітального округу в Миргороді
2018-01-11

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року №932 "Про Порядок створення госпітальних округів" та Розпорядженням Кабінету Міністрів від 22 березня 2017 року №198-р "Про перелік та склад госпітальних округів Полтавської області", м. Миргород визначено центром Північного госпітального округу на базі Миргородської центральної районної лікарні. Згідно з Постановою, Центром госпітального округу визначається населений пункт з населенням понад 40 тис. осіб, в якому розміщена багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування другого рівня.

Рішення Миргородської районної ради про перереєстрацію лікарні, окрім значних фінансових втрат міського бюджету, ставить під загрозу роботу Госпітального округу в Миргороді, оскільки зміна юридичної адреси Миргородської ЦРЛ є грубим порушенням Постанови та Розпорядження Кабміну.

Зважаючи на ситуацію, що склалася, міський голова Сергій Соломаха, за дорученням депутатського корпусу, звернувся до голови Полтавської ОДА (копії листів направлено також до голови Полтавської обласної ради, голів Миргородської РДА та районної ради, керівникам Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА та Миргородської ЦРЛ) з проханням сприяти у вирішенні питання щодо приведення право установчих документів Миргородської ЦРЛ у відповідність до законодавства України.

Ухвалене Миргородською районною радою рішення про перереєстрацію Миргородської ЦРЛ призведе до того, що жителі міста і району втратять можливість отримувати якісні медичні послуги у багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування другого рівня. Втрата статусу Північного госпітального округу потягне за собою зменшення державного фінансування на технічне та медикаментозне забезпечення лікарні. А ще, жителі міста і району вимушені будуть на обстеження та стаціонарне лікування їздити в інші міста Полтавської області: Полтаву, Лубни, Гадяч.

Позиція міського голови Сергія Соломахи залишається незмінною: всі рішення, а тим паче ті, що стосуються обслуговування жителів міста і району, повинні проходити широке громадське обговорення та ухвалюватися на засадах гласності і публічності. Нехтуючи думкою громадян, Миргородська районна рада одноосібно прийняла рішення і фактично сфальсифікувала процедуру ухвалення вкрай важливого для громади міста і району питання. Це ставить під сумнів законність рішення Миргородської районної ради про перереєстрацію Миргородської ЦРЛ. Постає і фінансовий аспект питання: чому саме в бюджет сільської ради Попівки спрямували ПДФО від перереєстрації Миргородської ЦРЛ? Інші сільські ради, переконаний Сергій Соломаха, теж потребують коштів на вирішення багатьох питань!

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага!

18 червня рух міського пасажирського транспорту у напрямку вул. Свидницького буде здійснюватися в об'їзд:

     
     
Увага! Конкурс!

Відповідно до рішення Виконавчого комітету Миргородської міської ради від 05 квітня 2016 р. № 218 «Про затвердження Положення про визначення виконавця будівельних робіт на об’єктах комунальної власності м. Миргорода шляхом конкурсного відбору» оголошується конкурс на визначення виконавця будівельних робіт на об’єкт: «Капітальний ремонт мереж дощової каналізації у м. Миргород Полтавської області (1 черга)».

     
     
Оголошення!

Виконавчий комітет Миргородської міської ради повідомляє, що за результатами конкурсного відбору виконавців будівельних робіт на об’єктах комунальної власності міста, який відбувся 12 червня 2018 року, визначені виконавці будівельних робіт по наступних об’єктах:

     
Архів оголошень

Чи підтримуєте ви можливе добровільне приєднання територіальних громад сільських рад до Миргорода?
[Перегляд результатів]

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net