Военкомат АМУ
Привітали працівників комунальної сфери міста
2019-03-16

17 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення — професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. Представникам цієї соціально-важливої професії був присвячений урочистий захід, що відбувся 15 березня в Миргородському краєзнавчому музеї.

Від імені міського голови до винуватців свята звернувся перший заступник міського голови Сергій Швайка. Сергій Олексійович побажав працівникам комунальної галузі міцного здоров'я та щастя. «Ми інколи не помічаємо тієї роботи, яку ви проводите, проте, коли щось трапляється, одразу звертаємося до вас.  Прибрані вулиці, квітучі клумби, теплі квартири в кожному будинку, це – ваша відповідальність і заслуга. Дякуємо вам за роботу. Хочу побажати вам витримки і терпіння, підвищення не тільки добробуту, але і статусу професії, яка зараз, на жаль, недооцінена,"- сказав Сергій Швайка.

Кращих працівників колективів та ветеранів галузі було відзначено грамотами та подяками. Гарного настрою комунальникам  напередодні свята додав музичний подарунок від артистів ЦКД.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликається 44 сесія міської ради

4 квітня 2019 року 09.00  у залі засідань міської ради скликається 44 сесія міської ради сьомого скликання. На розгляд сесії винесено питання:

     
     
Засідання комунальної комісії

19 березня 2019 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики:

     
     
Про скликання чергового засідання виконавчого комітету міської ради

20 березня 2019 року о 9.00 в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету міської ради:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net