Военкомат АМУ
Привітали працівників комунальної сфери міста
2019-03-16

17 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення — професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. Представникам цієї соціально-важливої професії був присвячений урочистий захід, що відбувся 15 березня в Миргородському краєзнавчому музеї.

Від імені міського голови до винуватців свята звернувся перший заступник міського голови Сергій Швайка. Сергій Олексійович побажав працівникам комунальної галузі міцного здоров'я та щастя. «Ми інколи не помічаємо тієї роботи, яку ви проводите, проте, коли щось трапляється, одразу звертаємося до вас.  Прибрані вулиці, квітучі клумби, теплі квартири в кожному будинку, це – ваша відповідальність і заслуга. Дякуємо вам за роботу. Хочу побажати вам витримки і терпіння, підвищення не тільки добробуту, але і статусу професії, яка зараз, на жаль, недооцінена,"- сказав Сергій Швайка.

Кращих працівників колективів та ветеранів галузі було відзначено грамотами та подяками. Гарного настрою комунальникам  напередодні свята додав музичний подарунок від артистів ЦКД.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Інформаційне повідомлення

про проведення громадського обговорення щодо назв міських парків та скверів:

     
     
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Оголошується конкурс проектів бізнес–планів представників малого та середнього бізнесу на отримання фінансової поворотної допомоги

     
     
Планові відключення електропостачання

Де у Миргороді не буде світла?

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net