Военкомат
Працювала профільна депутатська комісія
2017-09-13

На засіданні комісії з питань бюджету, інвестицій та підприємництва було обговорено низку проектних рішень з питань щодо внесення змін до показників міського бюджету за результатами перевиконання дохідної частини.  Відповідну інформацію озвучив начальник фінансового управління Сергій Скляр. Співдоповідачами з даного питання були начальники  профільних відділів.

Вони розповіли про запити очолюваних ними установ для подальшого фінансування у межах відповідних програм: по ремонту дорожньо-мостового господарства та  об’єктів благоустрою м. Миргорода», програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури м. Миргород на 2017-2021 роки», програми благоустрою міста на 2017-2021 роки», «Питна вода Миргородщини по м. Миргороду на 2012-2020 роки», Програми капітального ремонту житлового фонду м. Миргорода на 2017 рік», цільової програми підтримки інвестиційної діяльності, зміцнення іміджу та розвитку  співробітництва м. Миргорода на 2017 - 2021 роки", програми підтримки діяльності органів самоорганізації населення на 2017 - 2019 роки", програму розвитку спортивно – масової та організаційної роботи дитячо–юнацької спортивної школи на 2017 рік, міську програму розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки" та інші питання.

Після тривалого обговорення перерозподілу коштів по галузях, деяким керівникам було рекомендовано переглянути відповідні запити та надати депутатам розширену інформацію по конкретних об'єктах. Голова цієї профільної комісії Михайло Лавицький запропонував зокрема керівникові освітної сфери ширше інформувати громадськість про зроблені ремонти, оскільки цьогоріч виділені чималі кошти для шкіл і садочків та переглянути поточні запити по кожному закладові з метою раціонального використання бюджетних коштів.

Також на профільній комісії було розглянуто рішення виконавчого комітету та розпорядження міського голови, ухвалені у міжсесійний період.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо на мітинг до Дня Соборності України

22 січня об 11.00 запрошуємо миргородців на мітинг з нагоди Дня Соборності України. Захід відбудеться біля пам'ятника Т. Шевченку

     
     
Прикрасимо Миргород у День Соборності

Виконавчий комітет Миргородської міської ради звертається до керівників підприємств, установ та організацій, а також жителів із пропозицією прикрасити місто-курорт національними прапорами у День Соборності, 22 січня.

     
     
Скликається сесія

26 січня  2018 року о 09.00 годині у залі засідань міської ради скликається тридцять четверта сесія міської ради сьомого скликання. На розгляд сесії винесено питання:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net