Военкомат АМУ
Персональна виставка до ювілею
2018-02-09

8 лютого у Миргородському краєзнавчому музеї відкрилася персональна виставка художника Андрія Ярошенка з нагоди 70-ти річчя митця. В експозиції - близько 80 робіт. Старший науковий співробітник музею Тетяна Фесенко розповіла, що художник із Горлівки переїхав до курортного міста після початку війни на Донбасі. Відтоді Миргород став для нього не тільки другою домівкою, а й джерелом натхнення і творчості.

Тут він швидко знайшов однодумців, очоливши громадське об'єднання "Творчий громадянський союз", став ініціатором створення Миргородського мистецького узвозу. Цей проект у теплу пору року успішно реалізується на алеї гоголівських героїв.

На відкриття виставки завітали і представники влади. Керуюча справами виконавчого комітету міської ради Антоніна Нікітченко передала щирі слова вітання від міського голови, побажавши митцю натхнення і нових звершень. Привітали митця і депутати міської ради Сергій Яковлєв та Наталія Ночна та низка однодумців художника. Діятиме персональна виставка Андрія Ярошенка упродовж місяця.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Конкурс!

Відділ капітального будівництва Миргородської міської ради оголошує конкурс на визначення виконавця проектних робіт по об’єкту будівництва : «Капітальний ремонт автошляхопроводу у м. Миргород Полтавської області».

     
     
Запрошуємо на Реквієм "Ангели пам’яті"

20 лютого об 11.30 запрошуємо на Реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні "Ангели пам'яті". Захід відбудеться у сквері Козацької Слави біля меморіальної дошки Героям Небесної Сотні

     
     
Скликається виконком

Чергове засідання виконавчого комітету міської ради відбудеться 20 лютого 2019 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net