Военкомат Центр зайнятості АМУ
Перевірка державних закупівель
2015-06-18

Миргородською об’єднаною держфінінспекцією проведена перевірка державних закупівель відділу освіти, молоді та спорту Шишацької РДА. В ході перевірки встановлено, що річний план закупівель, який відправлений до Уповноваженого органу для оприлюднення відправлений з порушенням термінів тобто, через 64 календарних днів після затвердження, чим порушено вимоги статті 4 Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 10.04.2014 № 1197-VIІ в частині обов’язкового оприлюднення річного плану закупівель та змін до нього протягом п’яти робочих днів з дня їх затвердження.

Вказане порушення допущено головою комітету з конкурсних торгів та секретарем комітету з конкурсних торгів, які відповідно до вимог статті 10 Закону України № 1197 несуть відповідальність за повноту та достовірність інформації, що оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу.

Комітетом з конкурсних торгів допущено до процедури оцінки пропозицію, яка не відповідає вимогам документації конкурсних торгів, чим порушено вимоги статті 29 Закону України № 1197 в частині відхилення пропозиції замовником у разі, якщо «пропозиція конкурсних торгів не відповідає умовам документації конкурсних торгів», вимоги статті 28 Закону України №1197 в частині проведення оцінки пропозицій конкурсних торгів, які не було відхилено згідно з цим Законом та визначення переможця торгів з числа учасників, пропозиції конкурсних торгів яких не було відхилено згідно з цим Законом (у кількості не менше двох), на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених у документації конкурсних торгів. А також, порушено вимоги статті 30 Закону України №1197 в частині відміни торгів замовником, якщо «до оцінки допущено пропозиції менше ніж двох учасників».

 Вказане порушення допущено колегіально, тобто всіма членами комітету з конкурсних торгів, що підписали протоколи оцінки конкурсних торгів.

За порушення законодавства щодо здійснення державних закупівель на 5 посадових осіб складено протоколи за ст.164-14.

  С.І. Захарченко, провідний державний фінансовий інспектор

Миргородської об’єднаної держфінінспекції                             

ОГОЛОШЕННЯ
     
ТОВ "АГРАРНА ЕЛЕВАТОРНА КОМПАНІЯ" інформує:

Повідомлення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

     
     
Змінено дату засідання виконавчого комітету

Заплановане на 24 липня 2019 року засідання виконавчого комітету перенесено на 23 липня.

Початок о 9:00.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 29.07.2019 по 2.08.2019р у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт електрообладнання, які направлені на поліпшення та якість електропостачання, відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net