Военкомат АМУ
Патріотичне виховання в закладах освіти Миргорода
2018-11-07

Стан організації патріотичного виховання в закладах освіти міста обговорили на засіданні виконавчого комітету, що відбувся 7 листопада. Інформувала начальник відділу освіти Тетяна Колибельнік. За словами доповідача, національно-патріотичне виховання, яке є складовою загального виховного процесу, посідає особливе місце у плануванні роботи в навчальних закладах міста.

Тетяна Миколаївна поінформувала, що на виконання Указу Президента України від 12 червня 2015 року №334/2015 «Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді», Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 – 2020 роки, Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Полтавській області на 2016 – 2020 роки, Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 – 2020 роки, з метою формування національно  свідомої, активної, всебічно розвиненої, патріотично налаштованої української молоді, рішенням № 9 сесії міської ради від 19.02.2016 р. затверджено Програму реалізації Концепції допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді м. Миргорода на 2016 – 2020 роки, відділом освіти розроблено план заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2017 – 2020 рр. У 2017 – 2018 н. р. заходи, спрямовані на формування національної самосвідомості, виховання любові до рідної землі, держави, народу, визнання духовної єдності населення всіх регіонів України, були різних рівнів: класні, гурткові, шкільні та загальноміські.

Тетяна Миколаївна докладно розповіла про шкільні та загальноміські заходи, зазначивши, що всі вони постійно висвітлюються у ЗМІ, на сайтах міської ради, відділу освіти, навчальних закладів. Докладний звіт про стан організації патріотичного виховання в закладах освіти міста.

Під час обговорення цього питання слово взяв директор станції юних туристів Василь Ніколаєнко. Він зазначив, що організована і проводиться значна робота у відповідному напрямку.  На його думку, перелік заходів можна розширити. Він підготував деякі рекомендації, які міський голова Сергій Соломаха доручив опрацювати відділу освіти з перспективою їх  подальшого включення до Плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2017–2020 роки.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Зустріч міського голови з жителями Рад мікрорайонів у рамках річного звіту

Графік проведення зустрічей міського голови Сергія Соломахи з жителями Рад мікрорайонів у рамках річного звіту

     
     
Увага! Скликається сесія!

29 січня 2019 року о 09.00 годині у залі засідань міської ради скликається сорок третя сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Водохреща у Миргороді: де освячуватимуть воду

У День свята Водохреща, 19 січня, освячення води  у Миргороді   проходитиме: 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net