Военкомат Центр зайнятості АМУ
"Оленці"- 45
2017-01-24

Дитячому садку "Оленка"  виповнилося 45 років. Із ювілеєм колектив закладу привітали представники місцевої влади, давні друзі, маленькі вихованці  та  юні артисти ЦЕВу. Дошкільний навчальний заклад №2, ясла-садок "Оленка" розпочав роботу ще в 1972 році. Тож цьогоріч ДНЗ урочисто відзначає свій 45-річний ювілей. На свято запросили увесь колектив, що налічує 68 працівників, а також поважних ветеранів садочку.

 З привітаннями та подарунками завітали також керуюча справами виконавчого комітету міської ради Антоніна Нікітченко та начальник відділу освіти Тетяна Колибельнік. Вони наголосили, що "Оленка" є зразковим дошкільним навчальним закладом, якому батьки довіряють виховання своєї малечі.

За проектом, садочок розраховано на 260 місць. Та, зважаючи на його велику популярність, заклад сьогодні відвідує близько 290 хлопчиків та дівчаток. Аби розширити потужності садочка, у 2016 році тут відкрили додаткову групу. Завідувач ДНЗ, вихователь-методист Тамара Горбенко говорить: колектив дитсадка - команда справжніх професіоналів та ентузіастів своєї справи.

ОГОЛОШЕННЯ
     
ТОВ "АГРАРНА ЕЛЕВАТОРНА КОМПАНІЯ" інформує:

Повідомлення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

     
     
Змінено дату засідання виконавчого комітету

Заплановане на 24 липня 2019 року засідання виконавчого комітету перенесено на 23 липня.

Початок о 9:00.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 29.07.2019 по 2.08.2019р у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт електрообладнання, які направлені на поліпшення та якість електропостачання, відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net