Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Новини спорту: бокс
2018-06-13

З 6 по 10 червня в м. Затока Одеської області відбувся ІІ Міжнародний турнір з боксу "Олімпійські надії". Більше 250 учасників з’їхалося з різних куточків України, Молдови та Білорусії! Наше місто представляли 4 спортсмени боксерського клубу "Арей", тренер – Олексієнко Володимир Альбертович.

Вдалими були ці змагання для наших спортсменів: Москаленко Максим (ЗОШ №1) у ваговій категорії до 33 кг став переможцем. Гребенюк Єгор (СШ №5) у ваговій категорії до 41,5 кг посів друге місце, виконавши при цьому норматив на ІІ спортивний розряд з боксу. Майка Олександр (ЗОШ №1) у ваговій категорії до 65 кг та Бабєєв Микита (СШ №5) у ваговій категорії до 31,5 кг здобули бронзові нагороди.

Бажаємо успіхів тренеру та спортсменам і чекаємо нових перемог!

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.