Военкомат Центр зайнятості АМУ
Нові перемоги Доджо «Mirgorod Fortress»
2018-06-06

Досить вдало закінчили сезон змагань вихованці доджо «Миргородська Фортеця».  2 червня в місті Полтава відбулись змагання з кіокушин карате Open Tensey Cup! Близько 580 учасників з’їхалося з різних куточків України! Наше місто представляли 17 спортсменів.

Для когось це був дебют, але, нажаль, не всі стали переможцями - є над чим працювати!  Вітаємо з перемогою: Влада Зайцева, Влада Панова та Нікіту Гуляєва, які стали переможцями в своїй категорії! А також Максима Швайку, Михайла Бута і Альону Мазанку, які посіли другі місця! Та хотілося б подякувати та привітати їх тренера Ігора Івка за підготовку нашої команди!

Наразі змагальний сезон завершено, починаються навчальні табори та підготовка до нового змагального сезону, який відкриється у вересні! Бажаємо успіху спортсменам та чекаємо нових перемог!

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Скликається позачергова сесія!

19 серпня 2019 року о 16.00 у залі засідань міської ради скликається сорок восьма позачергова сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Земельний відділ інформує

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінової пропозиції: проведення експертної грошової оцінки земельної  ділянки несільськогосподарського призначення  комунальної власності:

     
     
Скликається громадська рада

15 серпня 2019 року о 14:00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net