Военкомат Центр зайнятості АМУ
Мистецтво виховання
2015-02-24

Виховання завжди дуже конкретне. У тому розумінні, що реалізується через конкретні ситуації й прийоми, які задають стиль, дух, життєвий нерв взаємин вихователів і вихованців чи то у сім’ї, чи то в школі. Дійство виховання нагадує роботу вишивальниці, що тонким шовком найрізноманітніших відтінків кладе нитку за ниткою, аж допоки не починає вимальовуватись на полотні той чи інший образ, глибокий і змістовний. Виховання – це, безумовно, мистецтво. Мистецтво виховання майбутнього нашої держави.

А яким же повинен бути той, від кого залежить щастя наших дітей, розквіт і становлення нашої нації?  Якою є роль класного керівника у формуванні позитивних якостей особистості учнів, практичного розвитку їх індивідуальних здібностей, інтересів і потреб? Саме так звучала тема семінару – практикуму заступників директорів з виховної роботи шкіл міста, методистів позашкільних установ, який відбувся на базі ЗОШ №7.

У ході семінару було розглянуто досвід навчального закладу щодо надання методичної допомоги класним керівникам у створенні умов для індивідуального розвитку творчої особистості учня. Досвідом поділилася заступник директора з виховної роботи ЗОШ №7 Василова І.В.

Учасники семінару оглянули виставку творчих робіт учнів і педагогів та взяли участь у святковому дійстві «Масляна», яке підготували школярі та їхні батьки разом з педагогами Гилюн С.М. (класний керівник 10 кл.), Ксьонз О.М. (класний керівник 5 кл.), Драгуцан С.О. (класний керівник 2 кл.), Глушко Л.В. (класний керівник 8 кл.), Пелих Н.В. (класний керівник 4 кл.), Артеменко О.Є. (педагог - організатор) та Яременко В.С. (учитель музичного мистецтва).

    Насамкінець присутні поділилися власним досвідом організації виховної роботи у своїх навчальних закладах та виробили відповідні методичні рекомендації.

Т.І. Даценко,  завідувач  методичного  кабінету  відділу  освіти

ОГОЛОШЕННЯ
     
ТОВ "АГРАРНА ЕЛЕВАТОРНА КОМПАНІЯ" інформує:

Повідомлення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

     
     
Змінено дату засідання виконавчого комітету

Заплановане на 24 липня 2019 року засідання виконавчого комітету перенесено на 23 липня.

Початок о 9:00.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 29.07.2019 по 2.08.2019р у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт електрообладнання, які направлені на поліпшення та якість електропостачання, відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net