Военкомат АМУ
Миргородці на фестивалі «В гостях у Гоголя»
2018-07-12

Фестиваль відбувається в Миргород четвертий рік і з кожним роком стає більш вагомою участь миргородців у мистецькому заході. Музична школа відчиняє для майстер-класів та уроків літньої музичної школи свої класні кімнати. Викладачі музичної школи та інші жителі міста у якості волонтерів приймають у себе вдома виконавців з Європи. Справжніми меценатами і добрими помічниками фестивалю є Олександр Карпенко та Євген Похно. Відкриває фестиваль сам Гоголь – наш талановитий краєзнавець та екскурсовод Микола Кисличенко. Це вже стало традицією та родзинкою фестивалю.

У попередні роки з великим успіхом відбулись концерти учнів та педагогів нашої дитячої музичної школи, концерт народного оркестру народних інструментів. Цьогорічний фестиваль вражав талантом і завзяттям колектив «Миргородський сувенір».

Людмилі Шумейко, викладачу музичної школи, нашій незрівняній поетесі, у рамках IV Міжнародного фестивалю «В гостях у Гоголя» довірили провести у якості ведучої майже половину концертів – і вона була на висоті!

У рамках фестивалю відбуваються не лише вечірні концерти. Зранку і до вечора у класах Миргородської ДМШ тривають уроки літньої музичної школи, відбуваються майстер-класи для педагогів. Цьогоріч своїм досвідом та майстерністю ділилися професор Женевської та Бернської консерваторії Денис Северін, доцент ХНУМ ім. І.П. Котляревського, заслужена артистка України Ніна Руденко, викладачі-методисти Харківської середньої спеціалізованої музичної школи. Визнанням високого фахового рівня миргородського викладача те, що один з майстер-класів провела завідувач відділу фортепіано ДМШ ім.А.П.Коломійця, викладач-методист Лариса Вершиніна. У майстер-класі взяли участь кращі учні відділу фортепіано нашої музичної школи, лауреати всеукраїнських, міжнародних конкурсів - учениці 3 класу Аміна Ткаченко та Євгенія Жук, учні 7 класу Іванна Боднарчук, Ярина Шинкаренко, Кирило Коваленко. Підтвердженням педагогічних здібностей став виступ випускниці школи 2014 року, а нині вже випускниці Київського інституту музики ім. Р.Глієра, лауреата міжнародних конкурсів Ярослави Осадчої.

Бути в цьому вишуканому середовищі і відчувати свою причетність - велика насолода і велика честь для миргородців. У вечірніх концертах черпають натхнення, отримують поштовх для серйозної творчої роботи і власного вдосконалення вчителі музичної школи ім.А.П.Коломійця.

Щиро дякуємо художньому керівнику фестивалю, заслуженому діячу мистецтв, професору Валерію Миколайовичу Алтухову за проведення такого масштабного і яскравого Свята Музики саме в нашому місті Миргороді. Цей культурно-мистецький форум сприяє розвитку національних музичних талантів, збагаченню мистецьких і освітніх традицій, розвитку національної та міжнародної творчої співпраці мистецьких навчальних закладів різних рівнів. І все це у нас! З нетерпінням чекатимемо наступного року і ювілейного фестивалю!

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Оголошення!

     
     
Увага! Прийом заявок на конкурс МАГ!

Розпорядженням міського голови № 1-в від 04 січня 2019 року визначено терміни проведення конкурсу по програмі "Місто активних громадян".

     
     
Увага! Змінено дату, анонсованого на 15 січня, засідання виконкому!

Чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 23 січня 2019 року о 9.00 в залі засідань міської ради. На розгляд засідання винесено наступні питання:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net