Военкомат Центр зайнятості АМУ
Миргородський дослідник - лауреат премії ім.В. Малика
2015-02-19

У Лубнах визначили лауреатів цьогорічної тринадцятої літературно-мистецької премії імені всесвітньо відомого письменника Володимира Малика. За словами  директора Лубенського краєзнавчого музею Тамари Дяченко -  секретаря  журі з присудження премії імені Володимира Малика, на цьогорічний  конкурс свої роботи  представили тринадцять претендентів. У числі переможців - миргородський дослідник, доглядач  музею Голодомору у Миргороді Олександр Джунь.

У номінації конкурсу «Краєзнавство і народна творчість» члени журі відзначили розглянули подвижницьку працю миргородського дослідника Олександра Джуня «Чорні роки Миргородщини». Це доповнене перевидання першої збірка автора. Розвідка продовжує тему голодомору , розпочату на сторінках видання "Личанський табір-притулок для дітей-"куркулів" 1932-1933 років. Досліджуючи трагічні сторінки історії у Миргороді, Олександр Джунь зібрав свідчення мешканців Миргородського району. Усі записи та фотоматеріал автор упорядкував на сторінках видання "Чорні роки Миргородщини", що вийшла друком у 2014 року у видавництві "Миргород". Вітаємо нашого дослідника.

Урочистості з нагоди вручення лауреатам та дипломатам літературно-мистецької премії імені Володимира Малика відбудуться 24 лютого, в актовій залі Лубенської дитячої музичної школи.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Шановні мешканці!

Відділ житлово – комунального господарства Миргородської міської ради подає для ознайомлення проект «Схеми санітарного очищення міста Миргород Полтавської області»

     
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

20 листопада 2019 року о 9.00  в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету. На розгляд засідання винесено наступні питання:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Гідності і Свободи

У четвер, 21-го листопада, запрошуємо  громадськість на тематичний захід до Дня Гідності і Свободи. Зібрання відбудеться об 11 годині біля меморіальної дошки Героям Небесної Сотні, шо на приміщенні краєзнавчого музею. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net