Военкомат АМУ
Миргородські льотчики підготувались до повітряних боїв у складі пари вночі
2018-10-04

У 831 бригаді тактичної авіації Повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України відбулись планові льотні зміни на літаках-винищувачах Су-27 та учбово-тренувальних літаках Л-39.

Під час льотних змін миргородські льотчики виконали залікові вправи на повітряні бої у складі пари вночі. До виконання вправ були допущені як досвідчені льотчики, так і молодь. Також льотний та інженерно-технічний склад миргородської бригади підготувався до участі у багатонаціональних навчаннях «Чисте небо-2018».

За словами командира 831 бригади тактичної авіації, мета льотних змін була досягнута. Особовий склад бригади, залучений до льотних змін, отримав оцінку «відмінно» та гідно підготувався до виконання завдань за призначенням, - повідомили в частині.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

     
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

15 травня 2019 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету міської ради

     
     
Планові відключення для проведення ремонтних робіт електрообладнання

 З 2.05.2019 по 3.05.2019р. відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net