Военкомат Центр зайнятості АМУ
Миргород увійшов у перелік міст, де найкраще організовано роботу з молоддю
2018-11-08

Практика юних журналістів агентства "Репортер" Миргородської СЮТ "Без знання історії – немає майбутнього" визнана однією із кращих в Україні та увійде до електронної і друкованої версії "Каталогу кращих практик молодіжної роботи в Україні – 2018".

Завдяки роботі (дискусії, круглі столи, презентації, зустрічі) вихованців агентства "Репортер" (керівник Микола Марченко) Ольги Махно, Анни Кобець, Наталії Стельмашової, Аліни Марченко, Лади Федоренко, Юлії Наконечної, Анастасії Брухлей з учителями-істориками, науковцями вузів, краєзнавцями, студентською та учнівською молоддю й іншими категоріями населення, що мешкають в Одеській, Чернівецькій, Волинській, Хмельницькій областях, Миргород потрапив у перелік міст України, де найкраще налагоджена робота з молоддю.

Юні журналісти не лише виступали перед аудиторіями відповідних регіонів, а й доносили до слухачів ідеї гуманізму, розвінчували фейкову інформацію про історичне минуле України, зокрема, про Голодомор. Також репортери виступали на регіональних телеканалах та в радіостудіях відповідних обласних центрів із загальним потенційним охопленням аудиторії близько півмільйона осіб, де говорили про історичне минуле Полтавщини та про місто-курорт "Миргород".

Конкурс організували Міністерство молоді та спорту, Державний інститут сімейної та молодіжної політики спільно з Програмою розвитку ООН в Україні.

ОГОЛОШЕННЯ
     
ТОВ "АГРАРНА ЕЛЕВАТОРНА КОМПАНІЯ" інформує:

Повідомлення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

     
     
Змінено дату засідання виконавчого комітету

Заплановане на 24 липня 2019 року засідання виконавчого комітету перенесено на 23 липня.

Початок о 9:00.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 29.07.2019 по 2.08.2019р у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт електрообладнання, які направлені на поліпшення та якість електропостачання, відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net