Военкомат Центр зайнятості АМУ
Моніторинг робіт на будівельних майданчиках
2018-08-29

Хід реалізації Проекту "Модернізація теплового району "Авіамістечко" за програмою DemoUkrainaDH у співпраці з НЕФКО оглянули представники міської та обласної влади. 29 серпня заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло та начальник управління ЖКГ Полтавської ОДА Едуард Рева у супроводі міського голови Сергія Соломахи, першого заступника Сергія Швайки, начальника ВЖКГ Михайла Коркішка та керівників профільних відділів побували на відповідному об'єкті.

У "Авіамістечку" модернізують систему централізованого теплопостачання. Міжнародний проект передбачає заміну застарілих газових котлів, реконструкцію приміщення котельні, заміну теплотрас та встановлення індивідуальних теплових пунктів у 17 житлових будинках. Усі види робіт планують завершити до початку опалювального сезону. Залишилося  не багато часу. Але підрядники  вкладаються у графіки виконання робіт, - переконалися посадовці.

Учасники зустрічі відмітили, що у Миргороді міжнародні проекти працюють уже на чотирьох котельнях. Окрім співпраці з НЕФКО місто має завершений проект з модернізації котельні із встановленням котлів на біопаливі по провулку Спартаківському за проектом USAID "Місцеві альтернативні джерела енергії: м.Миргород". У проекті Європейського Союзу MO.GE.DI.CO, що реалізується з 2018 року, задіяні одразу дві котельні: по вулиці  Прорізній, 4-А та по вулиці Гоголя, 34-А.

За словами Олега Пругла, Миргород демонструє  прогресивні ідеї і сміливо їх втілює. Міжнародний проект "Модернізація теплового району "Авіамістечко" за програмою DemoUkrainaDH у співпраці з НЕФКО є гарним прикладом співпраці різних гілок влади та інвесторів, які обрали Миргород, як надійного партнера.

Також представники влади відвідали котельню, яка працює на біопаливі, побували у приміщеннях, де завершуються ремонти під нове приміщення Центру надання адміністративних послуг та амбулаторію сімейної медицини.

Довідково: Проект MO.GE.DI.CO реалізується в рамках другої фази Програми Європейського Союзу "Угода мерів - Демонстраційні Проекти 2". Термін виконання - 2018-2021 роки. Вартість проекту - 1 019,5 тис. євро, з яких грант від Європейського Союзу - 762,8 тис. євро, кошти міського бюджету - 256,7 тис. євро. Цілями Проекту є зниження викидів СО2 на 20% в рамках обраного теплового району міста, використання відновлювальних ресурсів, зниження тепловтрат при доставці теплоносія та енергоефективна модернізація дитячого садочку № 10.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Скликається позачергова сесія!

19 серпня 2019 року о 16.00 у залі засідань міської ради скликається сорок восьма позачергова сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Земельний відділ інформує

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінової пропозиції: проведення експертної грошової оцінки земельної  ділянки несільськогосподарського призначення  комунальної власності:

     
     
Скликається громадська рада

15 серпня 2019 року о 14:00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net