Военкомат АМУ
Легалізація зайнятості в Миргороді
2018-10-16

Проблема легалізації праці залишається актуальною. Відповідно до Конституції України людина, її життя та здоров’я, честь та гідність, недоторканість визнаються найвищими соціальними цінностями. Кожна людина має право на працю, тобто можливість заробляти собі на життя роботою, яку вона вільно обирає.

Нині сектор ринку праці у приватних структурах досить широкий. Чимало роботодавців пропонують, на перший погляд привабливі умови, зокрема – високу заробітну плату. Зацікавленість працівника заробити побільше сьогодні, а роботодавця – заощадити на сплаті податків негативно позначається на майбутньому цього ж працівника. Мова йде про виплату заробітної плати на рівні, меншому за мінімальний та здійснення трудових відносин без належного оформлення – виплату грошей у             «конвертах». Порушення трудового, пенсійного та податкового законодавства призводить до обмеження конституційних прав громадян.

            Питання легалізації  тіньової зайнятості населення міста знаходиться на постійному контролі у виконавчому комітеті Миргородської міської ради. Впродовж поточного року  робочою групою по легалізації заробітної плати та зайнятості населення міста проведено 12 рейдів, спостережено 57 суб’єктів господарської діяльності, виявлено 11 найманих працівників, які  працювали без оформлення трудових відносин. До управління Держпраці у Полтавській області направлено матеріали по 9 суб’єктах господарської діяльності для вжиття заходів у межах наданих повноважень та 6 матеріалів до Головного управління ДФС у Полтавській області.  Впродовж 2018 року проведено 11 засідань робочої  групи  по легалізації заробітної плати та зайнятості міста, заслухано 28 керівників юридичних осіб та 4 фізичні особи – суб’єкти господарської діяльності, прийняті відповідні рішення.

За результатами проведеної роботи та згідно даних Миргородської ОДПІ ГУ ДФС У Полтавській області у добровільному порядку суб’єктами господарської діяльності легалізовано 596 робочих місць.

            Звертаємось до роботодавців з проханням подбати про соціальний захист своїх працівників та забезпечити їх легальною заробітною платою у розмірі, не нижчому за мінімальний рівень.

 

 

Т. М. Овлах,

начальник відділу праці

     УСЗН Миргородської міської ради                                          

ОГОЛОШЕННЯ
     
Інформаційне повідомлення

про проведення громадського обговорення щодо назв міських парків та скверів:

     
     
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Оголошується конкурс проектів бізнес–планів представників малого та середнього бізнесу на отримання фінансової поворотної допомоги

     
     
Планові відключення електропостачання

Де у Миргороді не буде світла?

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net