Военкомат АМУ
Комунальні підприємства Миргорода стануть прозорішими
2019-02-08

Миргородські комунальні заклади почали оприлюднювати власну інформацію в електронному вигляді, зокрема, фінансову. Нагадаємо, що на 41-й сесії, яка відбулась наприкінці 2018 року, депутати Миргородської міської ради затвердили Порядок оприлюднення інформації про діяльність комунальних підприємств на веб-сайті міської ради.

Аналітичний центр «Інститут аналітики та адвокації» спрямовує свою роботу на підвищення прозорості у публічних фінансах і сприяє органам місцевого самоврядування у впровадженні відповідних рішень.

– З метою налагодження співпраці та впровадження Порядку оприлюднення інформації про діяльність комунальних підприємств Миргородської міської ради, ми надіслали органам влади для ознайомлення та можливого використання відповідний проект рішення, – зазначив консультант із юридичних питань ІАА Вячеслав Курило.

У відповідь виконавчий комітет Миргородської міської ради повідомив, що з цього питання вже проводиться необхідна робота. На 41-й сесії, яка відбулась наприкінці 2018 року, депутати Миргородської міської ради затвердили Порядок оприлюднення інформації про діяльність комунальних підприємств на веб-сайті міської ради.

Відповідно до рішення ради №252 від 21 листопада 2018 року, планується оприлюднення квартальної та річної звітності комунальних підприємств, статути, принципи формування і розмір винагороди керівників тощо.

Ухвалення вказаного порядку суттєво підвищить рівень публічності, підзвітності та ефективності комунальних підприємств, підпорядкованих Миргородській міській раді.

Довідково: Матеріал підготовлений в рамках Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative) — найбільшої програми підтримки України з боку ЄС в сфері боротьби з корупцією. Програма фінансується ЄС та спів-фінансується і впроваджується Данською агенцією з міжнародного розвитку (DANIDA).

 

 За матеріалами прес-служби ГО «Інститут аналітики та адвокації»

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

"Круглий стіл" з активістами громадських чорнобильських організацій

     
     
Все про ОСББ

Запрошуємо голів будинкових комітетів, голів та членів правління ОСББ, ініціативні групи на зустріч з координатором проекту ПРООН HOUSES Вікторією Курилко, що відбудеться 23 квітня у актовій залі міської ради

     
     
Конкурс по відбору виконавців послуг по стерилізації безпритульних тварин

Відділ житлово–комунального господарства міської ради оголошує конкурс з відбору виконавців послуг по стерилізації безпритульних тварин на території м. Миргород Полтавської області.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net