Военкомат АМУ
Комунальні підприємства Миргорода стануть прозорішими
2019-02-08

Миргородські комунальні заклади почали оприлюднювати власну інформацію в електронному вигляді, зокрема, фінансову. Нагадаємо, що на 41-й сесії, яка відбулась наприкінці 2018 року, депутати Миргородської міської ради затвердили Порядок оприлюднення інформації про діяльність комунальних підприємств на веб-сайті міської ради.

Аналітичний центр «Інститут аналітики та адвокації» спрямовує свою роботу на підвищення прозорості у публічних фінансах і сприяє органам місцевого самоврядування у впровадженні відповідних рішень.

– З метою налагодження співпраці та впровадження Порядку оприлюднення інформації про діяльність комунальних підприємств Миргородської міської ради, ми надіслали органам влади для ознайомлення та можливого використання відповідний проект рішення, – зазначив консультант із юридичних питань ІАА Вячеслав Курило.

У відповідь виконавчий комітет Миргородської міської ради повідомив, що з цього питання вже проводиться необхідна робота. На 41-й сесії, яка відбулась наприкінці 2018 року, депутати Миргородської міської ради затвердили Порядок оприлюднення інформації про діяльність комунальних підприємств на веб-сайті міської ради.

Відповідно до рішення ради №252 від 21 листопада 2018 року, планується оприлюднення квартальної та річної звітності комунальних підприємств, статути, принципи формування і розмір винагороди керівників тощо.

Ухвалення вказаного порядку суттєво підвищить рівень публічності, підзвітності та ефективності комунальних підприємств, підпорядкованих Миргородській міській раді.

Довідково: Матеріал підготовлений в рамках Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative) — найбільшої програми підтримки України з боку ЄС в сфері боротьби з корупцією. Програма фінансується ЄС та спів-фінансується і впроваджується Данською агенцією з міжнародного розвитку (DANIDA).

 

 За матеріалами прес-служби ГО «Інститут аналітики та адвокації»

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги підприємців міста!

Запрошуємо вашого представника відвідати презентацію робіт потенційного виконавця замовлення по створенню 3D екскурсії містом для обговорення та внесення пропозицій

     
     
Увага! Громадське обговорення!

Виконавчий комітет Миргородської міської ради, на виконання рішення № 86 від 20.02.2019р. оголошує громадські обговорення, щодо спеціального зонального погодження:

     
     
Увага! Конкурс!

Відділ капітального будівництва Миргородської міської ради оголошує конкурс на визначення виконавця проектних робіт по об’єкту будівництва : «Капітальний ремонт автошляхопроводу у м. Миргород Полтавської області».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net