Военкомат
Із засідання профільної комісії
2017-09-12

У рамках підготовки 30-ї міської ради працювали профільні депутатські комісії. 7 вересня відбулося засідання комісія з питань освіти, культури, духовності, молоді та спорту.

На розгляд було внесено проекти рішень з наступних питань: про призначення представників засновника до редакційної ради міської телестудії "Миргород"; про Програму розвитку спортивно – масової та організаційної роботи дитячо–юнацької спортивної школи на 2017 рік; про внесення змін до рішення 23 сесії міської ради 7 скликання від 11 квітня 2017 року № 14 "Про Міську програму розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки"; про звіт заступника міського голови Кірпосенка К.О.

          Кожне питання депутати широко обговорили, про те не всі погодили на затвердження сесії. Зокрема щодо про призначення представників засновника до редакційної ради міської телестудії "Миргород", депутати не підтримали запропоновану кандидатуру, яку за погодженням профільного заступника, було рекомендовано внести у склад цієї комісії. Обговорювати це питання продовжать  на наступному засіданні.

ОГОЛОШЕННЯ
     
ДЮСШ запрошує

Дитячо-юнацька спортивна школа здійснює набір дітей з таких видів спорту:

     
     
Оголошення

Результати конкурсу

     
     
Запрошуємо на урочистий мітинг

18 вересня об 11.00 запрошуємо миргородців та гостей міста у сквер Слави на урочистий мітинг з нагоди 74-ї річниці визволення Миргорода від нацистських загабників 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net