Военкомат
Із засідання профільної комісії
2017-09-12

У рамках підготовки 30-ї міської ради працювали профільні депутатські комісії. 7 вересня відбулося засідання комісія з питань освіти, культури, духовності, молоді та спорту.

На розгляд було внесено проекти рішень з наступних питань: про призначення представників засновника до редакційної ради міської телестудії "Миргород"; про Програму розвитку спортивно – масової та організаційної роботи дитячо–юнацької спортивної школи на 2017 рік; про внесення змін до рішення 23 сесії міської ради 7 скликання від 11 квітня 2017 року № 14 "Про Міську програму розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки"; про звіт заступника міського голови Кірпосенка К.О.

          Кожне питання депутати широко обговорили, про те не всі погодили на затвердження сесії. Зокрема щодо про призначення представників засновника до редакційної ради міської телестудії "Миргород", депутати не підтримали запропоновану кандидатуру, яку за погодженням профільного заступника, було рекомендовано внести у склад цієї комісії. Обговорювати це питання продовжать  на наступному засіданні.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага!

18 червня рух міського пасажирського транспорту у напрямку вул. Свидницького буде здійснюватися в об'їзд:

     
     
Увага! Конкурс!

Відповідно до рішення Виконавчого комітету Миргородської міської ради від 05 квітня 2016 р. № 218 «Про затвердження Положення про визначення виконавця будівельних робіт на об’єктах комунальної власності м. Миргорода шляхом конкурсного відбору» оголошується конкурс на визначення виконавця будівельних робіт на об’єкт: «Капітальний ремонт мереж дощової каналізації у м. Миргород Полтавської області (1 черга)».

     
     
Оголошення!

Виконавчий комітет Миргородської міської ради повідомляє, що за результатами конкурсного відбору виконавців будівельних робіт на об’єктах комунальної власності міста, який відбувся 12 червня 2018 року, визначені виконавці будівельних робіт по наступних об’єктах:

     
Архів оголошень

Чи підтримуєте ви можливе добровільне приєднання територіальних громад сільських рад до Миргорода?
[Перегляд результатів]

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net