Военкомат
Із засідання профільної комісії
2017-09-12

У рамках підготовки 30-ї міської ради працювали профільні депутатські комісії. 7 вересня відбулося засідання комісія з питань освіти, культури, духовності, молоді та спорту.

На розгляд було внесено проекти рішень з наступних питань: про призначення представників засновника до редакційної ради міської телестудії "Миргород"; про Програму розвитку спортивно – масової та організаційної роботи дитячо–юнацької спортивної школи на 2017 рік; про внесення змін до рішення 23 сесії міської ради 7 скликання від 11 квітня 2017 року № 14 "Про Міську програму розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки"; про звіт заступника міського голови Кірпосенка К.О.

          Кожне питання депутати широко обговорили, про те не всі погодили на затвердження сесії. Зокрема щодо про призначення представників засновника до редакційної ради міської телестудії "Миргород", депутати не підтримали запропоновану кандидатуру, яку за погодженням профільного заступника, було рекомендовано внести у склад цієї комісії. Обговорювати це питання продовжать  на наступному засіданні.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо на обгорення Стратегії сталого розвитку Миргородського субрегіону

Представлення та обговорення проекту Стратегії сталого розвитку Миргородського субрегіону до 2026 року

     
     
Планові відключення електропостачання з 26.02.2018р по 02.03.2018р.

Планові відключення електропостачання для проведення ремонтних робіт електрообладнання  по Миргородській філії  ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»

     
     
До уваги споживачів централізованого водопостачання та водовідведення!

Для отримання пільг та субсидій ОКВПВКГ "Миргородводоканал" просить всіх одержувачів пільг та субсидій, обов'язково, до 30 числа щомісячно передавати показники лічильника води.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net