Военкомат АМУ
Із засідання профільної депутатської комісії
2018-03-12

12 березня працювала постійна комісія з питань освіти, культури, духовності, молоді та спорту. На порядок денний було внесено наступні питання: про надання дозволу на укладення договору оренди із Підприємством об'єднання громадян "Соціальне підприємство «Промінь надії»; про внесення змін до рішення 33 сесії міської ради 7 скликання від 19.12.2017 року № 271 «Про дозвіл на передачу в оренду приміщень освітніх закладів»; про затвердження Статуту дитячо-юнацької спортивної школи у новій редакції; про затвердження Статуту Миргородського міського Центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" в новій редакції.

По кожному з питань депутати вели жваве обговорення. Активна дискусія точилася щодо затвердження Статуту дитячо-юнацької спортивної школи у новій редакції. Зміни і доповнення до Статуту передбачають розвиток фізичної підготовленості, зміцнення здоров’я дітей засобами фізичної культури і спорту, зокрема, шляхом відкриття нових відділень. На сьогодні ДЮСШ має сім відділень з таких видів спорту: футбол, баскетбол, волейбол, греко-римська боротьба, пауерліфтинг, шахи та легка атлетика. Оскільки у місті є тренери, які популяризують бокс і чимала кількість дітей, які ним займаються, то є слушна нагода ввести цей вид спорту в правове русло.  Та, на жаль, не знайшлося більшості голосів членів профільної комісії для погодження цього рішення.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Оголошення!

     
     
Увага! Прийом заявок на конкурс МАГ!

Розпорядженням міського голови № 1-в від 04 січня 2019 року визначено терміни проведення конкурсу по програмі "Місто активних громадян".

     
     
Увага! Змінено дату, анонсованого на 15 січня, засідання виконкому!

Чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 23 січня 2019 року о 9.00 в залі засідань міської ради. На розгляд засідання винесено наступні питання:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net