Военкомат
Із засідання Погоджувальної ради керівників депутатських фракцій
2017-09-13

      12 вересня відбулося засідання Погоджувальної ради керівників депутатських фракцій. На засіданні, яке вів міський голова Сергій Соломаха, було обговорено внесених на затвердження 30 сесії питання,  по яких виникли зауваження на засіданнях профільних комісій.

На Погоджувальній раді було доопрацьовано перелік питань пленарного засідання та інформацію по підготовлених рішеннях. Так, у рамках підготовки сесії, з порядку денного було знято два питання. Перше стосувалося  дозволу КП «Спецкомунтранс» на отримання кредиту. Його було знято за ініціативи заявника. Друге - Про призначення представників засновника до редакційної ради міської телестудії "Миргород" знято за рішенням профільної комісії.

      Щодо основних питань порядку денного, то досить детально тривало обговорення фінансування різних галузей життєдіяльності міста. За підсумками перевиконання бюджету пропонується перерозподіл коштів головним розпорядникам. Представники депутатських фракцій та голови профільних комісій досить ретельно обговорили кожен запит і запропоноване фінансування проектів, поточних та капітальних видів робіт. За підсумками засідання було дано рекомендації керівникам структурних підрозділів переглянути кошториси витрат з метою раціонального використання бюджетних коштів та активізувати інформування громади про виконані роботи.

Також на засіданні Погоджувальної ради було досить докладно обговорено питання щодо скасування пункту 3 рішення 29 сесії міської ради 7 скликання від 4 серпня 2017 року № 121 "Про надання в оренду земельних ділянок".

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага

Планові відключення для проведення ремонтних робіт електрообладнання

по Миргородській філії  ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»

з 30.07.2018р по 03.08.2018р..

     
     
Увага! Змінено дату проведення виконкому!

Виконком, запланований на 18 липня 2018 року, перенесено на 17 липня. Засідання розпочнеться о 9.00 у залі засідань міської ради.

     
     
Увага! Результати конкурсу!

Виконавчий комітет Миргородської міської ради повідомляє , що по результатах конкурсного відбору виконавців будівельних робіт на об’єктах комунальної власності міста, який відбувся 12 липня 2018 року визначений виконавець будівельних робіт по об’єкту:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net