Военкомат
Із засідання Погоджувальної ради керівників депутатських фракцій
2017-09-13

      12 вересня відбулося засідання Погоджувальної ради керівників депутатських фракцій. На засіданні, яке вів міський голова Сергій Соломаха, було обговорено внесених на затвердження 30 сесії питання,  по яких виникли зауваження на засіданнях профільних комісій.

На Погоджувальній раді було доопрацьовано перелік питань пленарного засідання та інформацію по підготовлених рішеннях. Так, у рамках підготовки сесії, з порядку денного було знято два питання. Перше стосувалося  дозволу КП «Спецкомунтранс» на отримання кредиту. Його було знято за ініціативи заявника. Друге - Про призначення представників засновника до редакційної ради міської телестудії "Миргород" знято за рішенням профільної комісії.

      Щодо основних питань порядку денного, то досить детально тривало обговорення фінансування різних галузей життєдіяльності міста. За підсумками перевиконання бюджету пропонується перерозподіл коштів головним розпорядникам. Представники депутатських фракцій та голови профільних комісій досить ретельно обговорили кожен запит і запропоноване фінансування проектів, поточних та капітальних видів робіт. За підсумками засідання було дано рекомендації керівникам структурних підрозділів переглянути кошториси витрат з метою раціонального використання бюджетних коштів та активізувати інформування громади про виконані роботи.

Також на засіданні Погоджувальної ради було досить докладно обговорено питання щодо скасування пункту 3 рішення 29 сесії міської ради 7 скликання від 4 серпня 2017 року № 121 "Про надання в оренду земельних ділянок".

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо на мітинг до Дня Соборності України

22 січня об 11.00 запрошуємо миргородців на мітинг з нагоди Дня Соборності України. Захід відбудеться біля пам'ятника Т. Шевченку

     
     
Прикрасимо Миргород у День Соборності

Виконавчий комітет Миргородської міської ради звертається до керівників підприємств, установ та організацій, а також жителів із пропозицією прикрасити місто-курорт національними прапорами у День Соборності, 22 січня.

     
     
Скликається сесія

26 січня  2018 року о 09.00 годині у залі засідань міської ради скликається тридцять четверта сесія міської ради сьомого скликання. На розгляд сесії винесено питання:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net