Миргород фестивальний Военкомат
Із боку, як кажуть, видніше
2012-10-01

Започатковані кілька років тому керівниками міст-побратимів Миргорода і Згожельця (Польща) дружні зв'язки все більше міцніють і поступово наповнюються новим змістом. Кожного року до курортного Миргорода навідуються дружні делегації побратимів (офіційні, молодіжні чи бізнесові). 

Ось і цьогорічний День міста миргородці святкували разом із посланцями Згожельця. Гості із Польщі відвідали концерти, що проходили в рамках фестивалю сучасного українського романсу "Осіннє рандеву - 2012" і побували у міському Центрі естетичного виховання, де були приємно вражені мистецьким талантом учнівської молоді, а ще більше тим, як міська влада турбується про розвиток позашкільної освіти у Миргороді. Навіть в умовах економічної кризи, коли не вистачає вільних коштів, влада міста відшукує можливість сповна профінансувати освітянські й мистецькі заклади. У Польщі, наприклад, нині мало уваги приділяють мистецтву, то ж бургомістр Згожельця пан Рафал Гроніч після знайомства із творчістю юних талантів, вихованців міського Центру естетичного виховання, та вивчення досвіду із організації роботи закладів позашкільної освіти Миргорода, має серйозні наміри запровадити цей досвід і в своєму місті. На зустрічі із представниками миргородських ЗМІ він так і сказав:

- Ми багато уваги звертаємо на розвиток спорту. У нас є хороші стадіони у кожній школі, і баскетбольна команда міста є віце-чемпіоном Польщі. А ось творчі колективи у нас, у порівнянні з Миргородом, розвиваються слабо. І після побаченого у вашому Центрі естетичного виховання нам є над чим подумати.

Так само бургомістра Згожельця приємно вразила матеріальна база санаторних закладів Миргорода, професіоналізм курортних лікарів та доброзичлива атмосфера, що панує у санаторіях. А один із представників польської офіційної делегації навіть висловив своє бажання приїхати до Миргорода іще раз, тепер уже у приватному порядку, аби відпочити на курорті і поправити своє здоров'я.

- У Миргороді я не вперше, - сказав журналістам Рафал Гроніч, - і з кожними відвідинами помічаю, як місто змінюється на краще. Кожного року тут відбуваються позитивні зміни: з'являються гарні пам'ятники, ремонтуються вулиці, будуються нові об'єкти. Місто стає все гарнішим і може стати місцем відпочинку не тільки для українців, а й представників Європи.

Що ж, збоку, як кажуть, видніше. Те, до чого миргородці уже звикли і що сприймають як належне, по-справжньому можуть оцінити лише гості, які періодично навідуються до міста і можуть порівнювати побачене раніше і нині.

Прощаючись, Рафал Гроніч зізнався, що повезе додому не тільки приємні враження від перебування у Миргороді та набутий тут досвід, а ще й шматок смачного миргородського сала, яке можна придбати тільки на миргородському ринку.

Віра ЯВТУШЕНКО

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Подай пропозицію до Стратегії!

Запрошуємо усіх мешканців Миргорода та Миргородського району залучитися до розробки Стратегії сталого розвитку Миргородського субрегіону на 2017-2026 роки.

     
     

2 квітня 2017 року об 11.00 в м.Миргород біля ТЦ «Мир» до Міжнародного дня інформування про аутизм відбудеться благодійна акція «Вимкни байдужість. Увімкни блакитне».

     
     
Про перенесення робочого дня

З метою створення сприятливих умов для організованого  проведення поминального дня,  робочий день з понеділка 24 квітня перенесено на суботу 8 квітня 2017 року.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net