Миргород фестивальний Военкомат
Із боку, як кажуть, видніше
2012-10-01

Започатковані кілька років тому керівниками міст-побратимів Миргорода і Згожельця (Польща) дружні зв'язки все більше міцніють і поступово наповнюються новим змістом. Кожного року до курортного Миргорода навідуються дружні делегації побратимів (офіційні, молодіжні чи бізнесові). 

Ось і цьогорічний День міста миргородці святкували разом із посланцями Згожельця. Гості із Польщі відвідали концерти, що проходили в рамках фестивалю сучасного українського романсу "Осіннє рандеву - 2012" і побували у міському Центрі естетичного виховання, де були приємно вражені мистецьким талантом учнівської молоді, а ще більше тим, як міська влада турбується про розвиток позашкільної освіти у Миргороді. Навіть в умовах економічної кризи, коли не вистачає вільних коштів, влада міста відшукує можливість сповна профінансувати освітянські й мистецькі заклади. У Польщі, наприклад, нині мало уваги приділяють мистецтву, то ж бургомістр Згожельця пан Рафал Гроніч після знайомства із творчістю юних талантів, вихованців міського Центру естетичного виховання, та вивчення досвіду із організації роботи закладів позашкільної освіти Миргорода, має серйозні наміри запровадити цей досвід і в своєму місті. На зустрічі із представниками миргородських ЗМІ він так і сказав:

- Ми багато уваги звертаємо на розвиток спорту. У нас є хороші стадіони у кожній школі, і баскетбольна команда міста є віце-чемпіоном Польщі. А ось творчі колективи у нас, у порівнянні з Миргородом, розвиваються слабо. І після побаченого у вашому Центрі естетичного виховання нам є над чим подумати.

Так само бургомістра Згожельця приємно вразила матеріальна база санаторних закладів Миргорода, професіоналізм курортних лікарів та доброзичлива атмосфера, що панує у санаторіях. А один із представників польської офіційної делегації навіть висловив своє бажання приїхати до Миргорода іще раз, тепер уже у приватному порядку, аби відпочити на курорті і поправити своє здоров'я.

- У Миргороді я не вперше, - сказав журналістам Рафал Гроніч, - і з кожними відвідинами помічаю, як місто змінюється на краще. Кожного року тут відбуваються позитивні зміни: з'являються гарні пам'ятники, ремонтуються вулиці, будуються нові об'єкти. Місто стає все гарнішим і може стати місцем відпочинку не тільки для українців, а й представників Європи.

Що ж, збоку, як кажуть, видніше. Те, до чого миргородці уже звикли і що сприймають як належне, по-справжньому можуть оцінити лише гості, які періодично навідуються до міста і можуть порівнювати побачене раніше і нині.

Прощаючись, Рафал Гроніч зізнався, що повезе додому не тільки приємні враження від перебування у Миргороді та набутий тут досвід, а ще й шматок смачного миргородського сала, яке можна придбати тільки на миргородському ринку.

Віра ЯВТУШЕНКО

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Скликається сесія!

29 червня 2017 року о 09.00 годині у залі засідань міської ради скликається двадцять сьома сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Запрошуємо усіх шанувальників оркестрової музики на цікавий концерт!

3 липня о 19.00 у районному будинку культури відбудеться концерт оркестру народних інструментів викладачів Миргородської дитячої музичної школи ім.А.П.Коломійця

     
     
Запрошуємо на святкування Івана Купала

6-го липня відбудеться святкування Івана Купала

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net