Военкомат Центр зайнятості АМУ
"Енергозбереження очима дітей"
2015-06-19

Уже п’ятий рік поспіль Україна долучається до ініціативи відзначення Європейського Тижня Сталої Енергетики, який цього року проходить у країнах ЄС із 15 по 19 червня. Низка міст України традиційно проводить тематичні заходи, щоб розповісти мешканцям про ефективне споживання енергії та захист довкілля. Миргород цьогоріч також долучився до цієї європейської ініціативи.

Фахівці відділу муніципальних ініціатив, інвестицій  та енергоменеджменту міської ради зустрілися з вихованцями пришкільного табору при ЗОШ №9 ім. І. А. Зубковського. Виховний захід було проведено для вихованців загону "Джерельце". Дітям розповіли про енергозбереження та використання енергоефективних технологій, а також нагадали не забувати економити енергоносії на канікулах. Інформацію закріпили на малюнках "Енергозбереження очима дітей". Усіх учасників конкурсу нагородили солодкими призами. Пізнавальний захід відбувся  за підтримки постійного міжнародного партнера німецького товариства GIZ.

 

 

 


   

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо на захід до Дня Гідності і Свободи

У четвер, 21-го листопада, запрошуємо  громадськість на тематичний захід до Дня Гідності і Свободи. Зібрання відбудеться об 11 годині біля меморіальної дошки Героям Небесної Сотні, шо на приміщенні краєзнавчого музею. 

     
     
Запрошуємо на тематичний захід до Дня пам’яті жертв голодомору

Щороку, наприкінці листопада ми вшановуємо жертв кількох голодоморів. Тематичний захід відбудеться у п'ятницю, 22-го листопада, у сквері Пам'яті жертв голодомору, що у мікрорайоні Личанка. Початок об 11.00. 

     
     
Шановні мешканці!

Відділ житлово – комунального господарства Миргородської міської ради подає для ознайомлення проект «Схеми санітарного очищення міста Миргород Полтавської області»

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net