Военкомат Центр зайнятості АМУ
"Енергозбереження очима дітей"
2015-06-19

Уже п’ятий рік поспіль Україна долучається до ініціативи відзначення Європейського Тижня Сталої Енергетики, який цього року проходить у країнах ЄС із 15 по 19 червня. Низка міст України традиційно проводить тематичні заходи, щоб розповісти мешканцям про ефективне споживання енергії та захист довкілля. Миргород цьогоріч також долучився до цієї європейської ініціативи.

Фахівці відділу муніципальних ініціатив, інвестицій  та енергоменеджменту міської ради зустрілися з вихованцями пришкільного табору при ЗОШ №9 ім. І. А. Зубковського. Виховний захід було проведено для вихованців загону "Джерельце". Дітям розповіли про енергозбереження та використання енергоефективних технологій, а також нагадали не забувати економити енергоносії на канікулах. Інформацію закріпили на малюнках "Енергозбереження очима дітей". Усіх учасників конкурсу нагородили солодкими призами. Пізнавальний захід відбувся  за підтримки постійного міжнародного партнера німецького товариства GIZ.

 

 

 


   

ОГОЛОШЕННЯ
     
ТОВ "АГРАРНА ЕЛЕВАТОРНА КОМПАНІЯ" інформує:

Повідомлення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

     
     
Змінено дату засідання виконавчого комітету

Заплановане на 24 липня 2019 року засідання виконавчого комітету перенесено на 23 липня.

Початок о 9:00.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 29.07.2019 по 2.08.2019р у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт електрообладнання, які направлені на поліпшення та якість електропостачання, відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net