Военкомат
Дитячі мрії
2018-01-12

Вже стало традицією напередодні Нового року проводити святковий концерт і звітуватися про свою роботу Миргородській дитячій музичній школі ім.Анатолія Коломійця. Так і цього року  21 грудня 2017 року в стінах Районного будинку культури відбувся концерт відділу сольного та хорового співу, під назвою «Дитячі мрії».

Цікаво, що в 1998 році було створено клас сольного співу, а з 2003 року почав працювати цілий відділ сольного та хорового співу в музичній школі. Сьогодні дітей навчають співу п’ять викладачів Тараненко Наталія Вікторівна, Кравченко Тетяна Василівна, Коваленко Світлана Ігорівна, Яременко Віра Сергіівна, завідує відділом Помарнацький Петро Анатолійович.

Назва концерту «ДИТЯЧІ МРІЇ», не випадкова, адже бажання здійснюються! Хтось мріє стати народним артистом, а хтось почути світ і навчитися говорити! Завдяки сприянню благодійної організації «Єдиний координаційний Центр» під час концерту були зібрані кошти на лікування маленької дівчинки, Поліни Лисенко, яка не чує. Допомогти почути світ і навчитися розмовляти може операція по вживленню імплантата в вушко. Без допомоги небайдужих родина Полінки справитися не може. Тому юні артисти музичної школи, їх прихильники та батьки долучилися до гарної справи. Ніхто не залишився байдужим! Мрії здійснюються!

П.А. Помарнацький,

завідувач відділу сольного

та хорового співу

ОГОЛОШЕННЯ
     

З 19.03.2018 по 23.03.2018р. у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт електрообладнання відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
     
Увага! Змінено дату проведення 36 сесії

Заплановану  на 16 березня 2018 року  тридцять шосту сесію міської ради сьомого скликання перенесено на 22 березня. Відповідне розпорядження за № 16-р підписав міський голова Сергій Соломаха.

     
     
Увага! Земельні торги!

Миргородська міська рада оголошує про проведення 20.04.2018 року земельних торгів у формі аукціону з продажу у власність земельної ділянки комунальної власності та продажу права оренди земельних ділянок комунальної власності. Докладну інформацію про торги можна переглянути за посиланням

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net