Военкомат
Дитячі мрії
2018-01-12

Вже стало традицією напередодні Нового року проводити святковий концерт і звітуватися про свою роботу Миргородській дитячій музичній школі ім.Анатолія Коломійця. Так і цього року  21 грудня 2017 року в стінах Районного будинку культури відбувся концерт відділу сольного та хорового співу, під назвою «Дитячі мрії».

Цікаво, що в 1998 році було створено клас сольного співу, а з 2003 року почав працювати цілий відділ сольного та хорового співу в музичній школі. Сьогодні дітей навчають співу п’ять викладачів Тараненко Наталія Вікторівна, Кравченко Тетяна Василівна, Коваленко Світлана Ігорівна, Яременко Віра Сергіівна, завідує відділом Помарнацький Петро Анатолійович.

Назва концерту «ДИТЯЧІ МРІЇ», не випадкова, адже бажання здійснюються! Хтось мріє стати народним артистом, а хтось почути світ і навчитися говорити! Завдяки сприянню благодійної організації «Єдиний координаційний Центр» під час концерту були зібрані кошти на лікування маленької дівчинки, Поліни Лисенко, яка не чує. Допомогти почути світ і навчитися розмовляти може операція по вживленню імплантата в вушко. Без допомоги небайдужих родина Полінки справитися не може. Тому юні артисти музичної школи, їх прихильники та батьки долучилися до гарної справи. Ніхто не залишився байдужим! Мрії здійснюються!

П.А. Помарнацький,

завідувач відділу сольного

та хорового співу

ОГОЛОШЕННЯ
     
Про скликання чергового засідання виконавчого комітету міської ради

03 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету. На розгляд засідання винесено наступні питання:

     
     
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

24 вересня 2018 року о 14 годині в залі засідань міської ради відбудеться нарада щодо детінізації заробітної плати

     
     
Увага! Конкурс!

Відділ освіти Миргородської міської ради оголошує конкурс на посаду директора «Інклюзивно-ресурсного центру» Миргородської міської ради:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net