Военкомат Центр зайнятості АМУ
До охорони громадського порядку в місті готові
2015-02-23

Трагічні події річної давності, що відбувалися в столиці України, спонукали до створення в містах і селищах держави загонів самооборони. З'явилися такі і в курортному Миргороді. Тоді разом із працівниками міліції вони патрулювали нічне місто і чергували на блокпостах, розташованих у передмістях.

Із часом ситуація на Миргородщині значно поліпшилася, але необхідність оберігати стратегічні об'єкти міста і мирний спокій земляків залишилася. Тож  щоночі на патрулювання міста виїжджають мобільні групи у складі працівників патрульно-постової служби міліції та представників громадського об'єднання "Оберіг".

Минулої суботи, 15 лютого, мені випало побувати на вечірньому розводі патрулів. Начальник міськвідділу міліції Андрій Река провів інструктаж міліціонерів, перевірив наявність у них табельної зброї і спецзасобів, а також переконався, що міліціонери знають норми законів і правила застосування зброї у разі необхідності. А міський голова Сергій Соломаха подякував правоохоронцям і їхнім добровільним громадським помічникам із "Оберегу" за добросовісну роботу з охорони громадського порядку.

Разом з інспектором-кінологом центру УМВС Полтавщини Сергієм Черкащенком на патрулювання міста виїхала і службова собака Цезар.

Віра ЯВТУШЕНКО

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
ТОВ "АГРАРНА ЕЛЕВАТОРНА КОМПАНІЯ" інформує:

Повідомлення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

     
     
Змінено дату засідання виконавчого комітету

Заплановане на 24 липня 2019 року засідання виконавчого комітету перенесено на 23 липня.

Початок о 9:00.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 29.07.2019 по 2.08.2019р у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт електрообладнання, які направлені на поліпшення та якість електропостачання, відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net