Военкомат Центр зайнятості АМУ
До охорони громадського порядку в місті готові
2015-02-23

Трагічні події річної давності, що відбувалися в столиці України, спонукали до створення в містах і селищах держави загонів самооборони. З'явилися такі і в курортному Миргороді. Тоді разом із працівниками міліції вони патрулювали нічне місто і чергували на блокпостах, розташованих у передмістях.

Із часом ситуація на Миргородщині значно поліпшилася, але необхідність оберігати стратегічні об'єкти міста і мирний спокій земляків залишилася. Тож  щоночі на патрулювання міста виїжджають мобільні групи у складі працівників патрульно-постової служби міліції та представників громадського об'єднання "Оберіг".

Минулої суботи, 15 лютого, мені випало побувати на вечірньому розводі патрулів. Начальник міськвідділу міліції Андрій Река провів інструктаж міліціонерів, перевірив наявність у них табельної зброї і спецзасобів, а також переконався, що міліціонери знають норми законів і правила застосування зброї у разі необхідності. А міський голова Сергій Соломаха подякував правоохоронцям і їхнім добровільним громадським помічникам із "Оберегу" за добросовісну роботу з охорони громадського порядку.

Разом з інспектором-кінологом центру УМВС Полтавщини Сергієм Черкащенком на патрулювання міста виїхала і службова собака Цезар.

Віра ЯВТУШЕНКО

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Шановні мешканці!

Відділ житлово – комунального господарства Миргородської міської ради подає для ознайомлення проект «Схеми санітарного очищення міста Миргород Полтавської області»

     
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

20 листопада 2019 року о 9.00  в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету. На розгляд засідання винесено наступні питання:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Гідності і Свободи

У четвер, 21-го листопада, запрошуємо  громадськість на тематичний захід до Дня Гідності і Свободи. Зібрання відбудеться об 11 годині біля меморіальної дошки Героям Небесної Сотні, шо на приміщенні краєзнавчого музею. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net