Военкомат
День святого Миколая у "Геліконі"
2016-12-20

З-поміж великих угодників Божих святитель Миколай Чудотворець має особливу любов нашого народу. Чудотворця знають, шанують, звертаються до нього за допомогою усі християни, а для маленьких слухняних дітей святий Миколай приносить ще й подарунки.Стало доброю традицією щороку зустрічати день святого Миколая у  НВК (днз-знз) "Гелікон". Цього разу свято проходило в музичній залі у формі розважальної програми з іграми, танцями, ляльковою виставою. Як гарно танцювали зірочки, що освітлювали дорогу святому Миколаю, як виразно читали вірші і співали пісні вихованці садочка:

"Святий Миколаю,я тебе благаю:

Пошли щастя й світлу долю козацькому краю,

Дідусь і бабуся щоб були здорові,

Татусь і матуся щоб жили в любові..." 

А скільки веселощів було, коли діти знайшли подарунки у себе під подушечками! Чого там тільки не було! Святий Миколай завжди щедрий до малечі.

Організувала і провела це свято музичний керівник Лежньова С.В. разом з вихователями Супруненко Л.Г., Ляшенко Л.І., Ковальовою Т.Г.,  вихователем-методистом Парфенчик Н.І., а кухарі приготували для дітей смаколики.

Дякуємо всім, хто брав участь у проведенні цього доброго, світлого свята та батькам вихованців за благодійну допомогу. Бажаємо всім знайти в своєму серці Миколая, щоб стати такими милосердними, як він.

                                    Музичний керівник нвк(днз-знз)

                                             Лежньова С.В.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Де і коли в Миргороді вимикатимуть світло

З 26.03.2018 по 30.03.2018р. у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт електрообладнання відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
     

З 19.03.2018 по 23.03.2018р. у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт електрообладнання відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
     
Увага! Змінено дату проведення 36 сесії

Заплановану  на 16 березня 2018 року  тридцять шосту сесію міської ради сьомого скликання перенесено на 22 березня. Відповідне розпорядження за № 16-р підписав міський голова Сергій Соломаха.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net