Военкомат
День святого Миколая у "Геліконі"
2016-12-20

З-поміж великих угодників Божих святитель Миколай Чудотворець має особливу любов нашого народу. Чудотворця знають, шанують, звертаються до нього за допомогою усі християни, а для маленьких слухняних дітей святий Миколай приносить ще й подарунки.Стало доброю традицією щороку зустрічати день святого Миколая у  НВК (днз-знз) "Гелікон". Цього разу свято проходило в музичній залі у формі розважальної програми з іграми, танцями, ляльковою виставою. Як гарно танцювали зірочки, що освітлювали дорогу святому Миколаю, як виразно читали вірші і співали пісні вихованці садочка:

"Святий Миколаю,я тебе благаю:

Пошли щастя й світлу долю козацькому краю,

Дідусь і бабуся щоб були здорові,

Татусь і матуся щоб жили в любові..." 

А скільки веселощів було, коли діти знайшли подарунки у себе під подушечками! Чого там тільки не було! Святий Миколай завжди щедрий до малечі.

Організувала і провела це свято музичний керівник Лежньова С.В. разом з вихователями Супруненко Л.Г., Ляшенко Л.І., Ковальовою Т.Г.,  вихователем-методистом Парфенчик Н.І., а кухарі приготували для дітей смаколики.

Дякуємо всім, хто брав участь у проведенні цього доброго, світлого свята та батькам вихованців за благодійну допомогу. Бажаємо всім знайти в своєму серці Миколая, щоб стати такими милосердними, як він.

                                    Музичний керівник нвк(днз-знз)

                                             Лежньова С.В.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги суб’єктів господарювання!

ПрАТ "Гал-ЕКСПО" запрошує зацікавлених суб'єктів туристичної сфери Миргородщини взяти участь у Львівському міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності – 2018, що відбудеться у місті Львів  16 – 18 жовтня цього року.

     
     
Увага! Конкурс!

Оголошується конкурс на визначення виконавця будівельних робіт на об'єкт: «Реконструкція мереж тротуарного освітлення  по вул. Гоголя від центрального мосту до вул. Шишацька в  м. Миргород Полтавської області (від світильника №46 до світильника №68)».

     
     
Увага! Конкурс!

Оголошується конкурс на визначення виконавця будівельних робіт на об'єкт: «Реконструкція мереж тротуарного освітлення  по вул. Гоголя від центрального мосту до вул. Шишацька в  м. Миргород Полтавської області (від світильника №27 до світильника №45)».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net