Военкомат
День святого Миколая у "Геліконі"
2016-12-20

З-поміж великих угодників Божих святитель Миколай Чудотворець має особливу любов нашого народу. Чудотворця знають, шанують, звертаються до нього за допомогою усі християни, а для маленьких слухняних дітей святий Миколай приносить ще й подарунки.Стало доброю традицією щороку зустрічати день святого Миколая у  НВК (днз-знз) "Гелікон". Цього разу свято проходило в музичній залі у формі розважальної програми з іграми, танцями, ляльковою виставою. Як гарно танцювали зірочки, що освітлювали дорогу святому Миколаю, як виразно читали вірші і співали пісні вихованці садочка:

"Святий Миколаю,я тебе благаю:

Пошли щастя й світлу долю козацькому краю,

Дідусь і бабуся щоб були здорові,

Татусь і матуся щоб жили в любові..." 

А скільки веселощів було, коли діти знайшли подарунки у себе під подушечками! Чого там тільки не було! Святий Миколай завжди щедрий до малечі.

Організувала і провела це свято музичний керівник Лежньова С.В. разом з вихователями Супруненко Л.Г., Ляшенко Л.І., Ковальовою Т.Г.,  вихователем-методистом Парфенчик Н.І., а кухарі приготували для дітей смаколики.

Дякуємо всім, хто брав участь у проведенні цього доброго, світлого свята та батькам вихованців за благодійну допомогу. Бажаємо всім знайти в своєму серці Миколая, щоб стати такими милосердними, як він.

                                    Музичний керівник нвк(днз-знз)

                                             Лежньова С.В.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Навчальна перевірка систем оповіщення

24 жовтня 2018 року управлінням з питань цивільного захисту облдержадміністрації проводиться перевірка регіональної системи централізованого оповіщення населення області з практичним увімкненням електросирен. Основна мета проведення перевірки - визначення працездатності систем оповіщення.

     
     
Працюватиме "гаряча" телефонна лінія з приводу початку опалювального сезону

Для надання роз’яснень з приводу початку опалювального сезону, виконавчим комітетом Миргородської міської ради буде проведено «гарячу» телефонну лінію. Охочих просимо телефонувати 24 жовтня з 16:00 по 17:00 за телефоном (05355) 5–25-60.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 22 по 26 жовтня відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net