Военкомат Центр зайнятості АМУ
День довкілля на "Стадні"
2018-04-24

Весняна толока на дитячому майданчику «Лісова казка» відбулася у День довкілля. Вуличним комітетом було оголошено про збір на толоку, і люди, як завжди, охоче відгукнулися на запрошення. До заходу також долучились депутати міської ради Анатолій Вороновський  та Володимир Шокало.

У цьому році діти самі, не чекаючи дорослих, навели лад на «своїй території»: зібрали стороннє сміття після зими, згребли хвою, зібрали шишки і повиносили все з території майданчика.

А тим часом, дорослі, зібравшись  великим  дружним колективом, викорчували чагарники, що ще залишались з обох боків дитячого майданчика. Тепер діти будуть гратись в гарному, світлому лісі.

Окрім того, висадили молоді деревця – березки, горіхи та бузок, які були надані  КП «Спецкомунтранс»  для культурного озеленення  території.

На завершення  - традиційна «весняна каша», солодощі та приємне щире спілкування в дружньому колективі сусідів-однодумців.

ОГОЛОШЕННЯ
     
ТОВ "АГРАРНА ЕЛЕВАТОРНА КОМПАНІЯ" інформує:

Повідомлення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

     
     
Змінено дату засідання виконавчого комітету

Заплановане на 24 липня 2019 року засідання виконавчого комітету перенесено на 23 липня.

Початок о 9:00.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 29.07.2019 по 2.08.2019р у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт електрообладнання, які направлені на поліпшення та якість електропостачання, відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net