Военкомат Центр зайнятості АМУ
"DemoUkrainaDH": результати співпраці
2018-09-20

У Полтаві обговорюють результати впровадження в Україні інвестиційних проектів в рамках фінансової Програми "DemoUkrainaDH", що фінансується Швецією та Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (NEFCO). Учасники підбивають результати співпраці, обговорюють проблемні питання та нові можливості співпраці з міжнародними компаніями.

Міський голова Сергій Соломаха взяв участь в семінарі "Модернізація сектору централізованого теплопостачання України", що проходить у Полтаві 19-20 вересня в рамках семінару "DemoUkrainaDH". Відкрив захід голова Арсентій Блащук, Президент Міжгалузевої асоціації з розвитку систем теплопостачання "Укртеплокомуненерго".У програмі семінару було презентовно досвід партнерів Програми у розробці та впровадженні демонстраційних проектів DemoUkrainaDH. Про хід впровадження демонстраційного проекту в Миргороді розповів директор комунального підприємства "Миргородтеплоенерго" Олександр Король.

У 2014 році Миргород долучився до програми DemoUkrainaDH. Обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Миргородтеплоенерго» визначено одним з десяти підприємств комунальної теплоенергетики України, які включені до фінансової Програми DemoUkrainaDH. Загальна вартість Проекту Модернізація теплового району "Авіамістечко" в м. Миргород Полтавської області", в рамках програми DemoUkrainaDH у співпраці з НЕФКО: 882 тис. євро., що включає кредит НЕФКО –448 тис. євро під муніципальні гарантії (50,7 % вартості Проекту), грант НЕФКО – 300 тис. євро (34 % вартості Проекту) і фінансування з міського бюджету – 134 тис. євро (15,3 % вартості Проекту). Проектом передбачено модернізацію теплового мікрорайону, заміну енергогенеруючого обладнання, реконструкцію розподільчої мережі та встановлення індивідуальних теплових пунктів в житлових будинках. Загалом проект у галузі енергозбереження "Модернізація теплового району "Авіамістечко" планують завершити до початку опалювального сезону.

На панельних дискусіях широко обговорювали питання, пов'язані з інвестиціями в ІТП в Україні, проаналізували Закон України "Про житлово-комунальні послуги", гострі питання в українському централізованому теплопостачанні, ідеї та можливості майбутнього фінансування проектів з енергоефективності.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Скликається позачергова сесія!

19 серпня 2019 року о 16.00 у залі засідань міської ради скликається сорок восьма позачергова сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

     
     
Земельний відділ інформує

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінової пропозиції: проведення експертної грошової оцінки земельної  ділянки несільськогосподарського призначення  комунальної власності:

     
     
Скликається громадська рада

15 серпня 2019 року о 14:00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net