Военкомат Центр зайнятості АМУ
Чи здешевіють ліки в аптеках Миргорода?
2015-02-12

Питання здорожчання цін на медичні препарати - одна із злободенних тем, яка турбує практично всіх споживачів. Вартість ліків зростає чи не щодня. А зарплата і пенсії – залишаються незмінними.

Ураховуючи соціальну значимість цього питання ще у грудні минулого року рішенням 48 сесії Миргородської міської ради було затверджено звернення депутатів Миргородської міської ради щодо зниження цін на медичні препарати. Керівникам закладів було рекомендовано знизити ціни на лікарські засоби у період із 1 грудня 2014 року по 1 квітня 2015 року та привести їх у відповідність до цін 1 квітня минулого року.

Відповідне звернення отримали керівники всіх аптек та аптечних закладів, які розташовані на території міста. У Миргороді налічується 34 таких заклади.

Моніторинг ситуації свідчить про те, що лише деякі керівники фармацевтичних установ із розумінням відгукнулися на пропозиції та запровадили систему пільгових знижок.

Сподіваємося, що інші керівники аптек  також долучаться до своїх колег та підтримають акцію по здешевленню вартості медичних препаратів в аптечній мережі нашого міста для незахищених верств населення.

ОГОЛОШЕННЯ
     
ТОВ "АГРАРНА ЕЛЕВАТОРНА КОМПАНІЯ" інформує:

Повідомлення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

     
     
Змінено дату засідання виконавчого комітету

Заплановане на 24 липня 2019 року засідання виконавчого комітету перенесено на 23 липня.

Початок о 9:00.

     
     
Планові відключення електропостачання

З 29.07.2019 по 2.08.2019р у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт електрообладнання, які направлені на поліпшення та якість електропостачання, відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net