Военкомат АМУ
49-й день народження музею Давида Гурамішвілі
2018-05-15

12 травня Миргородський літературно-меморіальний музей Давида Гурамішвілі відзначив 49-у річницю з дня народження. І вже третій рік поспіль у цей день у музеї вирує фестиваль поезії «Гурамішвілі запрошує» - яскраве поетичне, музичне і театралізоване дійство.

О десятій ранку на музейному майданчику звучала весела музика і збирались гості – миргородські поети, члени літературного об’єднання «ДієСлово»; велика група літераторів з Лубен, членів літературного об’єднання ім.О.Донченка; з Хоролу приїхав Володимир Зіненко, поет, музикант, який вже не один раз прикрашав своїми виступами наші музейні свята; з Устивиці – Наталія Дорогавцева, з Гребінки – Ніна Третяк. Вперше взяли участь у фестивальних заходах Володимир Прислонський із Зінькова, Євген Комісаренко з Ромодану та Тетяна Васильченко з с.Декабристів. Зібралося подивитися на цікаве дійство й чимало миргородців, адже подія відбувалася просто неба.

Фестивальна програма була насиченою і різноманітною: звучало щире і неповторне поетичне слово, дружніми оплесками дякували глядачі виконавцям співаної поезії – Абіє, В.Кіченко, І.Карач, Л.Чернецькій, та М.Ярошенко; театральні мініатюри на літературну тему у блискучому виконанні Л.Педченко, А.Михайлюк, подружжя Кузнєцових були окрасою всього фестивального дня; всі бажаючі мали можливість пограти в літературні ігри і познайомитися з експозицією музею Давида Гурамішвілі. Цього року фестивальна програма була значно розширена: вперше запрацював «Поетичний кінозал», де присутні переглянули відеопоезії Л.Гараган, М.Олійник-Локай, Абіє (Миргород) і Р.Плотнікової (Лубни); цікаво та оригінально (за участю учнів 2 класу ЗОШ№5 С.Шобко та Д.Коваленко) пройшла презентація книги поезії для дітей «Про всіх потрошку» миргородської поетеси Людмили Маркової. Найбільш цікавою фестивальною подією став поетичний ринг: глядачі із захопленням спостерігали змагання в поетичній майстерності 11 учасників. Компетентне журі визначило трьох переможців: перше місце – Лариса Різницька (Миргород), друге місце – Лариса Назаренко (Лубни), третє місце – Володимир Прислонський (Зіньків).

Родзинкою фестивалю був виступ Гогі та Аніко Мікадзе (Лубни). Маленькі артисти танцювали грузинські танці, показували акробатичні етюди і читали поезію Давида Гурамішвілі грузинською мовою.

На завершення почесний гість фестивалю Давид Гурамішвілі, роль якого майстерно виконав Сергій Кузнєцов, з кавказькою гостинністю почастував усіх присутніх смачною травневою кашею та грузинським вином.

Відшумів яскравий та насичений фестивальний день… Сподіваємося, що він залишив незабутні враження та теплі спогади в учасників та гостей.

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Оголошення!

     
     
Увага! Прийом заявок на конкурс МАГ!

Розпорядженням міського голови № 1-в від 04 січня 2019 року визначено терміни проведення конкурсу по програмі "Місто активних громадян".

     
     
Увага! Змінено дату, анонсованого на 15 січня, засідання виконкому!

Чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 23 січня 2019 року о 9.00 в залі засідань міської ради. На розгляд засідання винесено наступні питання:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net