Военкомат Центр зайнятості АМУ
21 травня – усі в вишиванках
2015-05-21

21 травня в Україні – Всеукраїнський день вишиванок. Цього дня в нашій державі запланований флеш-моб “Усі в вишиванках!”. Долучитись до акції та показати свою приналежність до великої української нації можуть і миргородці.

У цей день не важливо, хто куди іде та чим займатиметься, головне - усе робити у вишиванці та цим довести, що вишиванка - твій генетичний код.

Запрошуємо всіх миргородців - патріотів держави довести, що вишиванка – абсолютно органічна частина життя українців, і у вишиванці ми не тільки святкуємо, а й ходимо на роботу або навчання.

Запрошуємо охочих насолодитися різнобарв’ям української вишивки - відвідати 21 травня експрес-виставку вишиванок у літературно-меморіальному музеї Давида Гурамішвілі.

Проведемо день у вишиванці!

ОГОЛОШЕННЯ
     
Шановні мешканці!

Відділ житлово – комунального господарства Миргородської міської ради подає для ознайомлення проект «Схеми санітарного очищення міста Миргород Полтавської області»

     
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

20 листопада 2019 року о 9.00  в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету. На розгляд засідання винесено наступні питання:

     
     
Запрошуємо на захід до Дня Гідності і Свободи

У четвер, 21-го листопада, запрошуємо  громадськість на тематичний захід до Дня Гідності і Свободи. Зібрання відбудеться об 11 годині біля меморіальної дошки Героям Небесної Сотні, шо на приміщенні краєзнавчого музею. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net