Военкомат Центр зайнятості АМУ
21 червня – День медичного працівника
2015-06-19

Шановні працівники медичної галузі!

Ваше професійне свято - День медичного працівника - це нагода ще раз засвідчити вам шану та повагу і від імені органів влади, і від імені пацієнтів.Люди, врятовані вами від важких хвороб, завжди з вдячністю говорять про людей в білих халатах і схиляють голову перед важливою і дуже потрібною професією медичного працівника.

Ваша робота - це щоденна боротьба з людським болем, стражданням, смертю, а отже, ваші перемоги - це торжество Життя. І це не може не цінуватися тими, кому ви даруєте друге народження чи поліпшуєте якість здоров'я і життя рідних та близьких людей.

Сьогодні на плечі лікарів лягли не лише медичні, а й соціально-економічні проблеми. Але попри все у вирішальні хвилини клятва Гіппократа спонукає людей у білих халатах перебороти всі емоції й особисті негаразди, щоб виконати свій обов'язок.

Тому напередодні свята бажаємо вам, шановні медичні працівники,  наснаги у роботі, натхнення і твердості у вдосконаленні професійної майстерності, міцного здоров'я, благополуччя та  злагоди в сім'ях.

 З повагою міський голова Сергій Соломаха

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо на захід до Дня Гідності і Свободи

У четвер, 21-го листопада, запрошуємо  громадськість на тематичний захід до Дня Гідності і Свободи. Зібрання відбудеться об 11 годині біля меморіальної дошки Героям Небесної Сотні, шо на приміщенні краєзнавчого музею. 

     
     
Запрошуємо на тематичний захід до Дня пам’яті жертв голодомору

Щороку, наприкінці листопада ми вшановуємо жертв кількох голодоморів. Тематичний захід відбудеться у п'ятницю, 22-го листопада, у сквері Пам'яті жертв голодомору, що у мікрорайоні Личанка. Початок об 11.00. 

     
     
Шановні мешканці!

Відділ житлово – комунального господарства Миргородської міської ради подає для ознайомлення проект «Схеми санітарного очищення міста Миргород Полтавської області»

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net