Военкомат АМУ
Ти зможеш, якщо зміг я!
2019-02-11

              У рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Ти зможеш, якщо зміг я» серед дітей–вихованців дитячих спеціальних навчальних закладів Миргородський міський ЦФЗН «Спорт для всіх» спільно з педагогами Миргородської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів провели змагання з волейболу серед учнів школи. 

            Цей захід проводиться з метою утвердження засобами фізичної культури та спорту у дітей, які виховуються в дитячих спеціальних закладах, впевненості у власних силах та зміцнення психологічних й емоційних стосунків між собою, популяризації здорового способу життя.

            За результатами ігор третє місце посіла команда в складі Костири Руслана, Ходька Валерія, Андреєва Олександра, Півтористої Тетяни, Рябчевської Світлани, Малолітка Дмитра. Срібними призерами стали Румянцев Святослав, Сірий Максим, Бедуха Назар, Москаленко Максим, Демиденко Юлія, Спектор Сніжана . Золоті медалі та кубок переможців здобули Дурнєв Тимур, Москаленко Руслан,  Лебідь Дмитро, Енцик Альона, Тимін Сергій, Галка Віра.

            Гравці команд-призерів змагань нагороджені грамотами та медалями ММЦФЗН «Спорт для всіх».

           Дані змагання - не одноразова акція. Планами роботи міського Центру передбачено проведення і інших заходів фізкультурно-оздоровчого спрямування для дітей, які потребують додаткової уваги як органів державної влади та місцевого самоврядування  так і всього суспільства.

 

 

 

Миргородський міський Центр

«Спорт для всіх»

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги підприємців міста!

Запрошуємо вашого представника відвідати презентацію робіт потенційного виконавця замовлення по створенню 3D екскурсії містом для обговорення та внесення пропозицій

     
     
Увага! Громадське обговорення!

Виконавчий комітет Миргородської міської ради, на виконання рішення № 86 від 20.02.2019р. оголошує громадські обговорення, щодо спеціального зонального погодження:

     
     
Увага! Конкурс!

Відділ капітального будівництва Миргородської міської ради оголошує конкурс на визначення виконавця проектних робіт по об’єкту будівництва : «Капітальний ремонт автошляхопроводу у м. Миргород Полтавської області».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net