Военкомат АМУ
Ти зможеш, якщо зміг я!
2019-02-11

              У рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Ти зможеш, якщо зміг я» серед дітей–вихованців дитячих спеціальних навчальних закладів Миргородський міський ЦФЗН «Спорт для всіх» спільно з педагогами Миргородської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів провели змагання з волейболу серед учнів школи. 

            Цей захід проводиться з метою утвердження засобами фізичної культури та спорту у дітей, які виховуються в дитячих спеціальних закладах, впевненості у власних силах та зміцнення психологічних й емоційних стосунків між собою, популяризації здорового способу життя.

            За результатами ігор третє місце посіла команда в складі Костири Руслана, Ходька Валерія, Андреєва Олександра, Півтористої Тетяни, Рябчевської Світлани, Малолітка Дмитра. Срібними призерами стали Румянцев Святослав, Сірий Максим, Бедуха Назар, Москаленко Максим, Демиденко Юлія, Спектор Сніжана . Золоті медалі та кубок переможців здобули Дурнєв Тимур, Москаленко Руслан,  Лебідь Дмитро, Енцик Альона, Тимін Сергій, Галка Віра.

            Гравці команд-призерів змагань нагороджені грамотами та медалями ММЦФЗН «Спорт для всіх».

           Дані змагання - не одноразова акція. Планами роботи міського Центру передбачено проведення і інших заходів фізкультурно-оздоровчого спрямування для дітей, які потребують додаткової уваги як органів державної влади та місцевого самоврядування  так і всього суспільства.

 

 

 

Миргородський міський Центр

«Спорт для всіх»

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

"Круглий стіл" з активістами громадських чорнобильських організацій

     
     
Все про ОСББ

Запрошуємо голів будинкових комітетів, голів та членів правління ОСББ, ініціативні групи на зустріч з координатором проекту ПРООН HOUSES Вікторією Курилко, що відбудеться 23 квітня у актовій залі міської ради

     
     
Конкурс по відбору виконавців послуг по стерилізації безпритульних тварин

Відділ житлово–комунального господарства міської ради оголошує конкурс з відбору виконавців послуг по стерилізації безпритульних тварин на території м. Миргород Полтавської області.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net